• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Paladin Aladin a ozdobený stromek

    Kdysi dávno kdesi v daleké Arábii žil chlapec jménem Aladin z divokého kmene Banu Bakr. Byl to prostý mládenec s dobrodružnou povahou, jenž pocházel z chudých poměrů a bydlel ve stanu v malé oáze na okraji pouště Rub al-Chálí. Rád se toulal vyprahlou pustinou a fantazíroval o tom, že se jednou...
  2. Banu Bakr

    Prosím svět 76, děkuji.
  3. Banu Bakr - Abú Bakr

    Hrdina z Orientu V dobách dávných, kdy nehostinnou, rozpáleným pískem pokrytou Arábií kočovaly desítky divokých kmenů, sestávajících z neohrožených bojovníků ozbrojených šavlemi a cválajících na velbloudech, se nejstarší syn vůdce kmene Banu Bakr, mladý Abú Bakr, rozhodl vydat dobývat nová...
  4. Banu Bakr- Vánoční dárek

    Slavný hrnčíř Banu Bakr Jako malé pachole jsem nikdy neměl vlastní peníze, takže při obstarávání (nejen) vánočních dárků jsem musel do jisté míry improvizovat. Většinou jsem na Vánoce obdarovával své blízké maličkostmi v podobě vlastnoručně nakreslených obrázků či různých mnohdy dadaisticky...
  5. Bourání budov

    Zdravím, mám ještě jednu otázku, snažil jsem se to vyhledat ve fóru, ale nějak se mi to nedařilo najít. Když se zbourá stupeň nějaké budovy, vrátí se mi suroviny spotřebované ne jeho výstavbu? Díky moc! S pozdravem BaNOOBakr
  6. Dárky ve hře

    Ahoj, jsem tu nový a chtěl bych se čistě spíše ze závisti než ze zvědavosti zeptat, jak je možné, že můj kamarád dostává tu a tam nějaké náhodné dárky (myslím že v podobě surovin nebo něčeho takového) od DK a já ještě nedostal ani jeden :D. Hraje v tom roli třeba to, že já jsem ho pozval do...
  7. Banu Bakr - Dle očekávání

    Řinčení řetězů a neřádů vřískot snažím se přeslechnout ze všech svých sil cítím, že onen moment je blízko vím však, že letos jsem nezhřešil Mikuláš již do dveří vchází s berlou, oděn v rudý šat čert Baník vzápětí do pytle hází všechny, kdož nechtěli férově hrát Zčistajasna anděl...
Nahoru