• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Výsledky vyhledávání

  1. Ocenění za vyhraný svět

    Jasně, ale viděl jsem, že na jiných jazykových verzích DK, alespoň ohlašují výherce oficiálně na fóru a zůstane vlákno tam. A alespoň takto se jejich výhra nějak ocení.
  2. Classic 7 - Diskuze nastavení

    Dobrý nastavení, ale rychlost 4.5 se mi zdá moc. Už takhle snad po měsíci je jasný kdo vyhraje, to už pak skoro je jak speed svět.
  3. Hromadná zpráva

    Koukám, že tohle se stále neimplementovalo.
  4. Classic 6 - diskuse nastavení

    Začal jsem o den a půl později. A bonusovky mají 1500 bodů, víc jak 1500 bodů má jen top 50 hráčů.
  5. Classic 6 - diskuse nastavení

    Zdravím, moc nechápu proč jste nastavili aby ty bonusovky rostly tak rychle, v minulých světech takhle rychle nerostly.
  6. Classic 6 - diskuse nastavení

    Pokud byste se někdo chtěl domluvit ať se zaregistrujeme na svět v přibližně stejný čas a stejnou světovou stranu ať se objevíme vedle sebe, tak mi napište soukromou zprávu přes fórum.
  7. II. Oficiální Česko-Slovenský sraz - Říjen 2020

    Já bych byl pro sraz :)
  8. Classic 6 - diskuse nastavení

    Rychlost - 3 - poslední classiky skončili vždy za cca 2 měsíce, chápu svět co trvá 3-4 měsíce, ale navrhuju upravit rychlost ať je trochu delší svět Rychlost jednotek - 1 Morálka - neaktivní Pravidlo selského dvora - neaktviní Fake limit - 1 % bodů vesnice Rozestup mezi útoky – 50ms Výzkum –...
  9. Hlášení chyb & Chybějící informace

    Je někdo napsáno jak dlouho trvá postavení jednotlivých budov? Toto mi opravdu chybí.
  10. Kavárna - Svět 88

    Už to zase jde.
  11. Classic 6 - diskuze nastavení

    Ahoj, ohledně položky souhlasím, upravím to, ale nevím jestli to v Classic vůbec jde. Co se tyče rychlosti tak si říkám, ze zas je dobrý udělat změnu. Ano Classic je rychlej, ale poslední classiky byly většinou jenom cca 2 měsíce což je opravdu hodně krátký, takže malinko to prodloužit podle mne...
  12. Kavárna - Svět 88

    Nejde mi ten na sběr, nevím proč :/
  13. Kavárna - Speciál

    Plánuje se někdy udělat další speciál?
  14. Classic 6 - diskuze nastavení

    Zdravím všechny, chtěl bych založit diskuzi ohledně nastavení classic 6: ZÁKLADNÍ NASTAVENÍ Rychlost - 3 Rychlost jednotek - 1 Morálka - neaktivní Pravidlo selského dvora - neaktviní Fake limit - 1 % bodů vesnice Rozestup mezi útoky – 50ms Výzkum – jednoduchý Rabování – aktivní Sběr surovin -...
  15. Kavárna - Classic

    Classic 5 se chýlí ke konci, myslíte, že další classic bude navazovat již brzy na to či tam bude nějaká delší pauza?
  16. Kavárna - Classic

    Na to jak mi na začátku nastavení classic 5 vadilo, tak musím říct, že nakonec to byla příjemná změna.
  17. Kavárna - Svět 89

    Já to tak nechápu, to znamená, že nemůžeš sbírat suroviny v nádvoří, rabovat normálně můžeš.
  18. Kavárna - Svět 88

    V jaké situaci se dá zbořit první kostel?
  19. Kavárna - Svět 88

    Já jsem rozhodně nikdy žádný pravidlo na dk neporušil.
  20. Kavárna - Classic

    Jinak nevíte někdo proč vlastně dostal na minulým classicu ban Lucian? :D
Nahoru