• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ocenění za vyhraný svět

Jarda7x

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Dobrý den, nedávno jsem zjistil, že za vyhraný Classic není ocenění.
Psal jsem tedy na support…bylo mi řečeno, že se classic světy berou jako speed… a já se ptám, proč by za classické světy nemohlo být ocenění na profil?o co jde ? Nám by to udělalo radost a vám by to nijak neuškodilo…
Jak Classic, tak normalni svět má něco do sebe… tak jdu k vám s požadavkem, aby bylo ocenění i za classické světy… oba “game módy,, mají svoji komunitu a bylo by to fajn, vidět to ocenění :).
Rád bych, aby se k tomu výjádřilo co nejvíce hráčů.
S pozdravem Jarda7x.
 

Sizzar

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Beztak žádnej nevyhraješ tak no stress :(. Nicméně já jsem pro za předpokladu že se ty ocenění doplní i za předešlé klasiky. Ale upřímně šance je téměř nulová, takže si to raději vyfot abys pak mohl flexit aspon screenem.
 

Jarda7x

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Já nepotřebuji flexit jen by to bylo fajn když nevyhraju tak nevyhraju
 

Sizzar

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Jasně já tě chápu, já jsem pro. Ale podle suportu to provést nejde, my už jsme se o tom s nimi bavili . A samozřejmě když něco tvrdí náš super suport team tak to tak musí bejt.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Classic svět je vlastně takový zpomalený speed, protože po jeho dohrání se vždy restartuje a jde od začátku. To je ten důvod, proč zde nemohou být k dispozici úspěchy, stejně jako na speedech.
 

olegwinner

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Jasně, ale viděl jsem, že na jiných jazykových verzích DK, alespoň ohlašují výherce oficiálně na fóru a zůstane vlákno tam. A alespoň takto se jejich výhra nějak ocení.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Vlákno z kazdého světa zůstává i u nás. Seznam členů vítězných kmenů na Classic světě jsme nikdy nezveřejňovali. Není problém seznam hráčů zveřejnit, pokud si na tom při každém classicu vzpomeneme, případně nic určitě nebrání hráčům tento seznam zveřejnit z jejich inicitivy. :)
 

petan136

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
25
Možná by tedy nebylo na škodu to uvést v nápovědě, protože tam máte vedený jen normální svět a speed , popřípadě informace o CLASSIC světech doplnít i u informací o úspěších z herních světu.

To jak je to udělané , člověk pochopí tak, že za classic je úspěch jako za normální svět.


Možná by nebylo na škodu , kdyby byla jako motivace k classic světům aspoň síň slávy, jako k normálnímu světu. (Nejlepší kmen , obránce , útočník, milníky apod.)
 

petan136

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
25
Jen pro doplnění , classic má více společného s normálním světem , než s speed světem .

Už jen srovnání doby hraní světa , kdyby byl classic obohacen o úspěchy , určitě by se i prodloužil , protože by se zapojilo více hráčů.
 
Nahoru