• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Úžitečný návrh

DeletedUser33497

Guest
Dobrý den chtěl bych se zeptat/navrhnout, jestli by nebylo možné v dalším update zavést nějakou novinku ve formě třeba vlaječky nad vesnicí, kam je poslána podpora? Zatím to u nás v kmeni řešíme tak, že tam kam se posílá podpora ta se hodí zámeček, ale je to k ničemu, jestliže je to dlouhodobá podpora, komu by se pak chtělo ty vesnice znova rezervovat, nehledě na rezervační limit ;)

Prostě navrhuji automatické označení (například vlaječkou) vesnici, kam je poslána podpora pro přehlednost o rozložení podpor. Taky aby se zamezilo strátám, protože když máte 200 podpor rozesílaných po světě tak pak lehce nějakou ztratíte ;) Zároveň by vlaječky mohli být vyvěšeny na vesnicích hráče, kterej podpory příjmá, aby i jemu se v tom udělalo jasno ;)

Myslíte, že by to šlo? Zuřivý Bizon, *TLP*, s. 21. Příjemný zbytek dne :hi
 

DeletedUser35035

Guest
Ahoj Zurivej Bizone. Je to pravda opravdu by to bylo dobré. Myslím, že by to ale omezovalo fukci premiový účet. Já osobně kam posílám podporu,útočím mám označeno automaticky a to kde podpora je je předse vidět při náhledu vesnice. Jen třeba ten premiak :) Určite to je ale dobrej nápad a celkem by to urychlil
 

DeletedUser33497

Guest
Ano pakliže vojsko do dané vesnice se přesouvá, je to označeno na mapě, ale pro přehled by to mohlo po příchodu třeba změnit barvu nebo tak něco, aby i přes mapu si byl člověk vědom kam to poslal. Sice je pravda, že v náhledu mohu vidět vojsko ve vesnici, ale to jen v případě, že je to ta správná vesnice. No ono by stačilo pouze v náhledu jednotek to trochu překopat, aby to neukazovalo moje vesnice a případné jednotky mimo vesnici. Bylo by lepší, kdyby to v náhledu ukazovalo u vojska mimo vesnici tu vesnici, kam to vojsko bylo posláno, vedle toho by bylo pak už roztřídění z jakých (mích) vesnic to bylo do dané vesnice posláno a pak kolik z každé vesnice bylo posláno jednotek. Úplně stejně bych to provedl u těch jednotek co podporují mě, jako první by byla vesnice podporujícího hráče, pak vesnice, kam to poslal (má) a počet jednotek. V současném systému se poněkud ztrácím a jsem líný si stáhnout svá vojska, protože než bych je dohledal, strávil bych na DK zbytečně moc času a tohle se týká i u podporovaných hráčů.

S pozdravem Zuřivý Bizon :hi
 

DeletedUser33497

Guest
Ale jak tak vidím nikoho jiného to nezaujmulo :(

S pozdravem Zuřivý Bizon :hi
 

DeletedUser35035

Guest
Asi je to tady preplněno a nestíhají to číst. Jejich škoda.:pardon
 

DeletedUser23979

Guest
Stíháme vše přečíst. Ale nemohu napsat, že je odsouhlasemno, či tak, když se musí poslat do Německa a potom se uvidí. DK tým čte a jedná ale nejde opravdu odpovědět ze dne na den.
 

DeletedUser11059

Guest
Ale jak tak vidím nikoho jiného to nezaujmulo :(

S pozdravem Zuřivý Bizon :hi
Možná v tom bude ten zakopaný pes.
Třeba se to zdálo zajímavé jen pro tři hráče, ale nikdo jiný v tom nevidí užitek a přínos. A tým čeká především na hráčské reakce, zda má smysl to dál projednávat.

A pokud chceš slyšet můj osobní názor ..... i na 15 mio účtu jsem přesně věděl kde mám u koho podpory a že jsem jich vždy posílal požehnaně ... bez vlaječek. Zatraktivnit hru ano, ale udělat z ní jen hru pro papoušky ne.

To je můj osobní názor.
 

DeletedUser6185

Guest
nahledy -> vojenske jednotky. tam si mozes dat obrana, cize vidis v ktorych tvojich dedinkach mas podpory od inych hracov a po kliknuti na podpora vidis, z ktorych tvojich dedin ktore dedinky podporujes.

da sa to jednoducho kontrolovat a aj jednoducho stahovat...
 

DeletedUser34010

Guest
Zdravím

Píši teď čistě jako obyčejný hráč.

Rád bych opět oprášil tento návrh, protože jsem nad tímto sám přemýšlel a myslím že to není špatný nápad. Jelikož se na mapě ukazuje u vesnic kam posíláte útok sekerou, tak by bylo určitě užitečné kdyby se kam jde podpora označilo třeba štítem. Za sebe, jako za hráče říkám že to práci ulehčí, zvláště pokud posíláte podpor desítky až stovky každou do jiné vesnice.

Doufám, že se zde najde dost lidí co mají stejný názor, aby se tím programátoři začali zabývat, myslím že to není nijak zásadní změna. :)

Morybund
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru