• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Šlechtici a dobývání

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Adik13

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
zdvojnásobí se útok šlechticů když pošlu 2 nebo více? nebo je to neustae snižovaní o 12 ?
 

DeletedUser25426

Guest
Když pošleš dva a více šlechticů v jednom útoku? Nezdvojnásobí, ale snížíš riziko úhynu šlechty, pokud mu majitel do cesty strčí do cesty nějakou podporku :)
Vyzkoušej si to v simulátoru ;)
 

DeletedUser34010

Guest
Nebylo to tak, že když se pošle více šlechticů pospolu tak sundají vždy o maximum oddanosti tj. o 35 bodů na místo rozmezí 20-35? :)
 

DeletedUser40852

Guest
Tak to jsem nikdy neviděl ani nikde neslyšel. Ale asi to je tím, že podle tebe blbě vidim, jak píšeš jinde. Snížení oddanosti je čistě dílem náhody. Jinak dva lenochy posílali hráči z toho důvodu aby prošel aspoň jeden. Když totiž z vojska co doprovází lenocha padne polovina, tak lenoch padne taky. Když pošleš dva, tak s tou částí vojska padne jeden a druhý s tim zbytkem projde.
 

DeletedUser34010

Guest
ale ale, cimprlína se urazila.... :D Bych přísahal že jsem to někde četl/slyšel... ale to už bude moře času zpět, třeba to tak už dávno není... Ale co, alespon to můžu teď otestovat. :)
 

DeletedUser33829

Guest
To si říkáte veteráni, když starou věc neznáte?:)
Za prvé záleží jestli je to svět s lučištníky nebo bez nich, protože na každém se počítá trochu jinak systém ztrát (kdysi zde na fóru i se vzorci jsem to tu počítal s bleskosvodkou a asi to bude i v technickém koutku).
Při jednom šlechtici padne s polovinou vojska (bez luků) nebo s polovinou pěchoty (s luky), při dvou ten druhý sice padne až při 75 % ztrát vojska (případně jen pěchoty), ale ten první padne už při 25 %.
Myslím si, že jsou lepší řešení než posílat dva šlechtice spolu.:)
 

DeletedUser40852

Guest
Tak mně ani nešlo o to, kdy to lenoch nepřežije. Ja hlavně reagoval na tu oddanost. Ať pošleš 1 nebo 10 lenochů v jednom útoku, tak to nemá vliv na snížení oddanosti.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru