• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

šachlik

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Zdravím Tě příteli,

touto zprávou bych Tě rád pozval do našeho kmene Hoptua!
Nebudu Ti tu nalhávat jak jsme nejlepší, jak jdeme vyhrát a podobné nesmysly jako to dělají ostatní, nicméně věz, že jádro kmene tvoří parta několika kamarádů, jež se orientují především na speed kola. Jinými slovy; většina z tohoto jádra zde nevydrží déle jak půl roku, avšak můžeme Ti připravit výbornou pozici do pozdějších fází hry, počínaje kvalitní spoluprací, přes dobrou zábavu v našem kolektivu, až po přenechání mnoha vesnic našim členům.
Zároveň preferujeme hru v méně hráčích, neuzavíráme spojenectví a jen ve výjimečných případech uzavíráme dohody o neútočení; necháváme našim členům volnost, každý si musí umět zjednat respekt ve svém okolí sám.

Pokud Tě naše nabídka zaujala, budeme rádi, když se k nám přidáš a užiješ si hru s námi!

V případě jakýchkoli otázek neváhej a ptej se!

P.S. Žádám o odpověď i v případě, že nemáš zájem. Přeci jen na slušnosti si zakládáme.

S přáním příjemné zábavy
šachlik


Musím říci, že se to velmi osvědčilo, i když pokaždé v trošku jiném znění. Můj kmen se pokaždé po dobu mého hraní pohyboval na předních pozicích a naši členové na tom hodně těžili, i když se pak kmen rozpadl a hráči se rozprchli do různých kmenů, případně se dohodlo sloučení. No a pak už několikrát zmiňovaný S39, kde jsme společně s Mykhaylem, Hexikem a Dadamem vytvořily opravdu výbornou partu, jež si díky Hexikově přítomnosti, až do teď, došla pro vítězství stylem start cíl! Škoda, že už s takovou partou už asi hrát nikdy nebudu. :(
 
Naposledy upraveno:

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Tolik haterů, kteří si kvůli mě založili nové účty :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru