• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

šlechta

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdravím. Měl bych jednu otázku. Hraju na s34 a vedle mě (1 pole) je jeden aktivní hráč kterýho bych chtěl obsadit. Má asi stejně budů jako já.. Já jedu off armu a on deff.

Měl jsem plán, že bych ho ovládnul přes noc. Poslal na něj útok, aby došel těsně před začátkem nočního bonusu.. (jelikož v tu dobu tu už moc lidí není že...) a vymlátil ho. Pak ho zabíral šlechtout. (bylo by to někdy ve všední den)
Počítám, že bych šlechtice posílal společně s cca 150-200 sekerama a 150-200 LK.

Ale moje otázka zní, jestli to není moc riskantní? Na nějakejch 60% tu v tu dobu ten hráč nebude a kdyby tu nebyl, existuje nějaká šance, že v nočním bonusu je větší pravděpodobnost pro to, aby šlechtic umíral? I když tam už nebude mít deff armádu?
A popřípadě ještě jedna otázka.. co by jste dělali vy? riskovali a obsadily radši hráče s 3000 bodů +-, nebo neriskovat a obsadit barbarku s 700 body +-?
Díky za odpověď ^^
 

DeletedUser

Guest
risk je zisk

Já bych zariskoval, a útok před nočním bonusem a pokud tu nebude tak ho přes noc zabrat.
 

DeletedUser

Guest
Tak pokud už nebude mít ve vesnici jednotky a šlechtice vyšleš s obstojnou armádou, tak určitě neumře, i když ti tam padne pár jednotek, které se rozmlátí o hrady a trochu tomu pomůže noční bonus. Zkus si to určitě propočítat v simulátoru, ať odhadem víš, jak dopadneš. Dále k tomu přebírání: radši obsazuj hráče, než jen "zbaběle" barbarské vesnice. Aspoň budeš mít do budoucna o starost méně.
 

DeletedUser33829

Guest
Noční bonus nemá vliv na opevnění, ale jen na jednotky ve vesnici.;)

Otázkou je, jestli se ztráty z toho útoku vyplatí, přeci jenom vymlátit si většinu offky při jedné vesnici není zrovna moc efektivní. Hradby bys měl tedy dát prvním útokem na nulu, když ne, tak se to asi moc nevyplatí, případně je můžeš dalším útokem kompletně zbourat. Pokud tu v noci nebude, tak to máš v klidu, maximálně by mohl zapnout domobranu, jestli mu poběží rekrutace či ne je celkem jedno, těch pár vojáčků moc neublíží, to už je větší hrozba, jestli bude někdo aktivní i z jeho blízkosti kdo mu stihne včas poslat podpory.

Není lepší postavit šlechtice 4 a sejmout ho naráz vlakem?:pardon
 

DeletedUser

Guest
No tak díky za rady. :)

Ohledně vláčku.. to by mi trvalo asi dlouho, než bych je všechny 4 udělal :D
 

DeletedUser

Guest
Šlechtic

Čau hele jenom kolik mam poslad do vesnice šlechticů??
abych jí zabral
 

DeletedUser

Guest
Musíš ho do vesnice poslat nejmíň 4x, pokud máš jen jednoho. (může se stát, že oddanost je furt proti tobě, takže se může stát, že ho ve vesnici otočíš třeba 5x nebo 6x).
 

DeletedUser39609

Guest
Určitě zabrat hráče...a nepíšeš kolik té deff má...a i kdyby sis vymlátil svou OFF celou...tak ji narekrutuješ znovu rychleji než on svou DEFF
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Ze s12 se mi stávalo, že ve vláčku mi stačili 3 šlechtici. Další už útočil na mou vesnici.
Občas se mi zase stalo, že nestačili čtyři a musel jsem ještě 1-2 poslat ještě jednou...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru