• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

špehové v útočný vesnici

DeletedUser

Guest
čau nwm jestli uz to tady nebilo ale chci se zeptat kolik staci mit špehu v utocny vesnici.diky za odpověd
 

DeletedUser11059

Guest
Vždy musíš mít o jednou tolik víc špehů + 1 špeh navíc ve vesnici nežli pošle protějšek, aby nebyla vyšpehovaná (pokud nejde paladin s dalekohledem). Jinak já nevim. Zase záleží od stavu světa a hry. Na začátku klidně i víc, později třeba jen 100, nebo dokonce jen 0 ... (protože když vymlátíš, nepotřebuješ špeha. ..... jako u všeho záleží na postavení a délce hry a ......
 

DeletedUser

Guest
většinou jich mám jen 5-10.. někde i 0
špehy dělám spíše v obraný nebo ve specializovaných veskách
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Počet špehů v útočný vésce bych klidně nechala na padesáti kouscích....

Proč ? Vysvětlení je jednoduché...
Tvůj "kejma" co ti na mapě svítí červeně, ti pošle do každé tvé vesnice špehy tak, aby přišli všichni ve stejnou dobu ... Víš že to jsou špehové, ale jak zareaguješ, když máš napadeny všechny vesnice ????
necháš protivníkovi lehce zjistit, kde máš útok a kde obranu ?
A co když posílá na tvoji každou vesnici jen a pouze 5 špehů ? necháš ho to vyšpehovat ?
já ne... klidně s armou uhnu a nechám tam v každé vesnici špehy...
někde projde a někde ne, než aby zjistil, že tady máš útok a tady obranu....

u mne patří špehové už k "základní výbavě" útočné vesnice....
 

DeletedUser30264

Guest
re

jde o to, s kým válčíš- před odesláním útoků odešleš špehy---a až poté dáš rekrutaci špehů, jinak si nebudeš jistý, kolik poslat...a samozřejmě, pokud se najdou tací, co mají ve vískách 500 špehů(jakože dost často), tak je zbytečné dělat špehy a nebo jenom minimum..a takhle je to s všemi jednotkami- armáda musí být přestatována(poté je větší pravděpodobnost, že zvítezíš)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33834

Guest
Ja robím do utočnej dediny 100 špehov

Ale ked s rozbehnem tak zamozrejme že viac
 

DeletedUser

Guest
jj diky za odpovedi uz jsem prisel na vyhovujici pocet spehu v kazdy vesnici
 
Nahoru