• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

1.Duben

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser15465

Guest
uff.. jeste ze je to jen april, bych si nezahral, 20 utoku tydne= 2,8 utoku denne? co bych si pocal? ale ty sklady by bodly :cool
 

DeletedUser

Guest
jj ale vyšši uroven na zed si vymyslet nemohly?:paladin
___________________________________________
92% teenagerů poslouchá hip-hop.
Patříš-li mezi ostatních 8%, dej si tohle také do podpisu.
Protože hip-hop je největší pakárna!!.
 

DeletedUser

Guest
počítam že 7o% ľudí Forum nečíta tak uverili:D..o to trpkejšie zistenie ich čaká
 

DeletedUser

Guest
pche

odkaz na fórum by som dal na začiatok, lebo ja som pri tých 20 útokoch takmer zinfarktoval:shout:shout
 

DeletedUser

Guest
No první co bylo, tak jsem (a to fakt) šel zkontrolovat, jestli můžu stavět skladiště na další úroveň a když jsem viděl, že ne, řekl jsem si UF, na starých světech tahle verze ještě není. A pak jsem si řekl, že se nebudu rozčilovat s tím, že budu ten zakamuflovaný odkaz kopírovat, když na něj nejde kliknout (taky pěkná záludnost, chudáci supporti, ty teď budou mít práci navíc, s odvracením vyděšených hráčů)
 

DeletedUser

Guest
:hiGratuluju u nás ve kmenu na to skočilo dosti lidí...Ale bylo by to skvělý s těma skladama i ty dělostřelectva....Gratuluji ke super vtípku:clown
 

DeletedUser21402

Guest
20 útoků

20 útoků týdně na jednoho hráče považuji opravdu pouze za špatný vtip, to snad ani jinak není možné.
To ostatní je dobré!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru