• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

1.Duben

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jéžiši, panebože, ten apríl mě dostal :lol xD teda, ale dělostřelec, a že to je apríl, to mě teda zklamalo, třeba i ty sklady udělat na víc, né 1 M ale trochu aspon na já nevim, ale ten dělostřelec mě teda zklamal ,ale hustý :paladin:paladin:paladin:paladin:bomb:bomb:bomb:axe:axe:axe
 

DeletedUser

Guest
svět 6.0

no s těmi utoky je to opravdu málo..ale s dělostřelcema je to dobrý nápad..ovšem jestli nepůjdou týden do sousední dědiny:) akorát jsem se nějak nedohledal, jestli se toto přidá na všechny světy:paladin
 

DeletedUser

Guest
Tak ,ty útoky, no, to je hodně špatný, podle ě by se to mohlo udělat na 4, 6, 12 a 13, a i víc, třeba na 1, a nevim co všechno, teda, ale dělostřelec, achjo, ten by jednou ranou hezky setřásl ty sekerníky :clown:clown:princess:crazy
 

DeletedUser

Guest
no ty vole...a mě to furt drželo:D

já už plánoval utoky s dělama:( ..no škoda;), ale tohle se vám kluci povedlo
 

DeletedUser

Guest
zase by si musel stavět důl na střelný prach a vylepšit kovárnu na slévárnu.
 

DeletedUser

Guest
postě apríl jak má být

:diablo:diablo:diablo:wacko:wacko:clown:clown
 

DeletedUser

Guest
Víte co mě jediný na Dk mrzí? Že se třeba neuělaj videa, a ty by u soubojů byly, třeba 3 odlišný, protože bych rád viděl bytvu :geek:geek
 

DeletedUser

Guest
dosti dobry :)

taky sem se nechal nachytat...
a jak znam ze sve zkusenosti spousta lidi sem na forum ani nepujde a budou tuto zpravu sirit spokojene dal :) a mozna i resit na kmenovych forech hehehe...:paladin
 

DeletedUser21499

Guest
Dobrý žert akourád ja jsem to nepochopil :angel takže jsem se ani nějak nedivil :cool
 

DeletedUser

Guest
Dobryyyyyyy.....:clown..u niektorych nasich zavladol sok..hehehe :geek
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru