• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Aborted - Valentýn

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser37558

Guest
Tak tady máte můj výtvor, ten obrázek jsem kreslil dneska, není to žádná kopie i internetu, proto to taky vypadá tak blbě. :D


Sloni2.jpg


Odkaz zde:
http://img5.rajce.idnes.cz/d0511/8/8393/8393513_4c6c65e4b874d4999356b7e8f3789448/images/Sloni2.jpg?ver=0

pokud nepůjde otevřít tak tady je náhrada:
http://mikyriha.rajce.idnes.cz/aaa#Sloni2.jpg

Prosím o zkontrolování jestli je to takto dobře. a případně o radu co zlepšit. :)


Tak tady je konečný návrh, za 15 minut do půlnoci toho už moc nestihnu předělat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Roztomilé :)
[SPOIL]škoda, že to není barevné, ale i tak je to hezké[/SPOIL]
 

DeletedUser37558

Guest
Kreslím převážně obyčejnou tužkou a už hodně málo. Třeba dostanu aspon 4. místo za snahu a čas co jsem nad tím strávil. Detaily mohu klidně nafotit ta tužka má nevýhodu, že je po ofocení špatně vidět.
 

DeletedUser40698

Guest
Náhodou pěkné.:great [SPOIL]Škoda, že já neumím tak pěkně kreslit, by se mi klepala ruka. Tak a když je to tedy tužkou, co umazat třeba ty srdíčka a vyplnit je červenou pastelkou? to by šlo ne? Klidně vše ostatni nechat, ale aspoň srdíčka vybarvit.;) Teda aspoň některá.[/SPOIL]
 

DeletedUser37558

Guest
Náhodou pěkné.:great [SPOIL]Škoda, že já neumím tak pěkně kreslit, by se mi klepala ruka. Tak a když je to tedy tužkou, co umazat třeba ty srdíčka a vyplnit je červenou pastelkou? to by šlo ne? Klidně vše ostatni nechat, ale aspoň srdíčka vybarvit.;) Teda aspoň některá.[/SPOIL]

Nechci to zničit, vážně kreslím jen tužkou. :)
 

DeletedUser

Guest
Moc pěkná a vtipná tvorba ,palec nahoru :yes.jen škoda,že nelze nějak lépe nafotit.V tomhle případě bude třeba oceněna vlastnoruční tvorba,žádné kopírování obrázku.Já sice kopírovala,ale upravovala,vymýšlela a skládala...;)
 

DeletedUser37558

Guest
detaily mohu nafotit, ale jako celek mi to asi počítač nebudou.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
268
Slonia romantika... pekne nakreslené.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru