• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

~Age of Heroes~

DeletedUser

Guest
user_image.php

Názov kmeňa:
Age of Heroes
Tag: ~AoH~

Svetov strana/zóna rozprestierania kmeňa: Juhozápad
Zakladateľ/vodca: mindhunter

Ďalší dvaja zástupcovia budú spresnený.
Stručný popis: ~AoH~ bude vojenský kmeň, jeho základ budú tvoriť skúsený hráči, a myslím hráči ktorý prídu ku nám zapadnú. Podstata kmeňa bude založená na aktivite a skúsenostiach. Každý z nás si bude rovný. Rozumne postavená diplomacia s pár spojencami.
Hráčom nášho kmeňa môžeme ponúknuť
-podporu v prípade núdze
-pomoc
-skúsenosti, rady
-skúsené vedenie kmeňa (ja osobne som hral na CZ s9 pod menom Matelko2003 a bol som skúseným arbitrom kmeňa).
-základ kmeňa budú tvoriť skúsený a aktívny hráči z iných serverov, ktorý už majú dačo za sebou

Podmienky pre vstup:
1) Mať viac bodov ako sa udáva v aktuálnom prístupovom limite.
2) Ochota spolupracovať, rozvíjať sa a podrobiť sa kmeňovým pravidlám
3) Byť nablízku niekomu z nás.
4) Nebyť farmou.
5) Mať chuť hrať byť on-line aspoň 2x za deň.
6) Kmeňový limit sa bude pravidelne zvyšovať a hráči ktorý budú u nás a budú pod hranicou limitu budú musieť prestúpiť do akadémie.

Ak nechcete pristúpiť, my sa s tým zmierime, neočakávame hromadný záujem a ani ho nechceme, chceme len aktívnych hráčov s chuťou hrať. Nakoniec sa aj tak nenájde kmeň, ktorých dedinky sa nestanú našou súčasťou.

S pozdravom mindhunter
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru