• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ako to je s útokmi...

  • Zakladatel vlákna DeletedUser35880
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35880

Guest
Ahojte, ako to vlastne je, to nechápem. Chcel som útočiť na hráča ktorý má o viac ako polovicu bodov menej ako ja, tak mi napísalo, že nemôžem útočiť na hráča s tak málo bodmi... Ale že na mňa útočí hráč, ktorý má 11,5 krát viac bodov, to už môže???
 

DeletedUser33829

Guest
Záleží na nastavení světa, když nenapíšeš konkrétní nicky, nedáš odkazy přes hostovací účet a nenapíšeš svět, tak Ti nikdo nic neporadí.

Hráč má pár dní po startu na světě začátečnickou ochranu, kdy se na něho nedá vůbec útočit, na některých světech je pak bodové omezení 20:1, které trvá60 dní od startu hráče na světě, ale není to všude a na nových světech to není nikde.
 

DeletedUser35880

Guest
Záleží na nastavení světa, když nenapíšeš konkrétní nicky, nedáš odkazy přes hostovací účet a nenapíšeš svět, tak Ti nikdo nic neporadí.

Hráč má pár dní po startu na světě začátečnickou ochranu, kdy se na něho nedá vůbec útočit, na některých světech je pak bodové omezení 20:1, které trvá60 dní od startu hráče na světě, ale není to všude a na nových světech to není nikde.


Jedna sa o svet Casual. Ja mám niečo pred 50 000 bodov a útočiaci na mňa niečo nad 500 000 bodov. Ja keď som chcel útočíť na hráča, ktorý mal o 10 krát menej bodov (útočil na mňa so šľachtou, tak preto) tak mi napísalo, že nemôžem útočiť. Vie mi niekto vysvetliť ako to je??? Vraj na tomto svete to je blokované, aby to bolo možné.
 

DeletedUser33829

Guest
Tam jsem nikdy nehrál, ale útočit na sebe by mělo jít jen pokud má menší hráč alespoň 80 % bodů co ten větší a první vesnice zabrat nejde.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Jediné kdy se tohle může stát, je případ kdy zabereš vesnici (respektive barbarku) kam již útoky od daného hráče směřovali, v jiném případě to systém nepustí.
 

DeletedUser37060

Guest
na tom svete hrá veľa hráčov :D Takže bude asi lepšie ak sa spýta všetkých :p
 

DeletedUser

Guest
Však ano, zeptat se tady :) pokud odpovím zle, tak mě ostatní opraví, od toho tady to forum je a myslím si, že se v tom světě "jakš takš" vyznám a když už něco nevím, tak si to dohledám :yes
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru