• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Aktuálna situácia ohľadom spravovania hry

DeletedUser843

Guest
Ahojte :)

V prvom rade, by som chcel ešte raz poďakovať odchádzajúcej adminke Indigre za jej prácu, ktorú tu odviedla a zaželať jej v budúcnosti veľa šťastia. Bude tu určite chýbať veľa hráčom.

Pre tých, čo ma nepoznajú, som administrátorom slovenskej verzie DK, takisto aj The West, už zopár rokov.

Čo sa týka českej verzie, bol som požiadaný o pomoc z Innogames, aby som sa vás dočasne ujal a obnovil činnosť supportu a celého tímu a staral sa o českú verziu, až dokým sa nenájde vhodný človek na túto pozíciu. Takže dočasne, sám dúfam, že to nepotrvá príliš dlho, pretože som tiež veľmi vyťažený a mám toho veľa.

Chcel by som vás hlavne poprosiť o strpenie, kým sa oboznámim so situáciou, keďže zo support tímu odišlo veľa ľudí, tak majte prosím pochopenie, že nebudeme vám zatiaľ schopní odpovedať do 24 hodín. Samozrejme súrne problémy, ako napr. problémy s Prémiom, alebo ak máte nejaké problémy s účtom, tie určite áno.

Takisto už nemusíte písať rovno do Innogames, tie problémy sa tam neriešia.

Zatiaľ to je všetko, želám vám všetkým peknú hru.
 

DeletedUser843

Guest
Ďalšie info:

Ohľadom speed serveru vás ich priaznivcov nepoteším, ďalšie speedy sa zatiaľ nebudú plánovať, až do príchodu nového admina. Rozhodlo sa tak proste v Innogames. Takže si môžete od nich načas oddýchnuť.. Ale nebojte, potom sa určite vrátia..

Čo sa týka odmien za vyhrané speed kolá, napíšte ticket na support, uveďte prosím čo najviac informácií a my sa na to pozrieme a pridelíme vám body. Ak ste minuli nejaké body dopredu alebo proste ak máte nejaké problémy s prémiom ohľadom speedu, takisto napíšte nám, vysvetlite podrobne o čo sa jedná, poriešime.

Druhá vec sú svety, ktoré sa budú končiť, tuto by som vás poprosil, aby ste nám napísali zakladatelia, vodcovia víťazného kmeňa ticket na support, pre istotu, aby sme svet vedeli správne ukončiť, kedy sa mal. Nedeje sa to totižto úplne automaticky, je tam potrebný zásah z našej strany. Takže napíšte pár dní pred tým ticket, najlepšie už dnes, ja si to pozriem, zapíšem a svet sa potom ukončí normálne.
 

DeletedUser843

Guest
Body za vyhraný speed už nájdete na svojich účtoch. Tí, ktorí máte aktivované na speede Prémium na september/září, napíšte mi kľudne ticket, Prémium vám zruším a vrátim body. Ak nenapíšete, zbytočne vám to prepadne.

Novým hlavným moderátorom fóra sa stal včera Malkin, tak mu držme palce, nech sa mu darí :)

Zajtra sa má skončiť svet 8, prebehne tam menšia zmena, nebojte, svet normálne vyhráte, tí ktorí ho idete vyhrať, ale zavrie sa potom až v pondelok. Je to z dôvodu, že v piatok sa svety nemôžu ukončovať. Takže svet prejde zajtra do mierového režimu, budú vyhlásení víťazi a ukončí sa až v pondelok. Ďakujem za pochopenie.
 

DeletedUser843

Guest
Opravil som vám hore na fóre hornú lištu, je teraz preložená, odkazy idú na tento server a už nie na anglický.

Takže sa ľahko môžete dostať z fóra zase na úvodnú stránku českých DK, atď. :)

Alebo napr. na Síň slávy, kde si môžete pozrieť svoje úspechy:

Síň slávy

Takisto som opravil drobnú chybu na úvodnej stránke, je teraz aj prehľadnejšia.
 

DeletedUser843

Guest
Milí hráči,

na fórum bola nahraná čeština, ktorá by mala opraviť veľkú väčšinu chýb, ktoré boli na fóre.

Vybrať si ju môžete úplne na spodku fóra, v rýchlom výbere jazyka, volá sa cz - utf8. :)
 

DeletedUser843

Guest
Na úvodnú stránku vám bol pridaný odkaz na tapety na plochu, pre váš počítač alebo mobil :)

http://www.divokekmeny.cz/wallpapers.php

desktop_TribalWars_fansitekit_v4_1024x768.jpg


 

DeletedUser843

Guest
Dnes je piatok trinásteho a mám pre vás dve správy, jednu dobrú, jednu zlú.

Tak najprv tú zlú, speed server tento mesiac asi už nebude, takže najskôr až v ďalší mesiac.

A teraz dobrú, pribudne vám čoskoro nový svet :)
Bližšie informácie vám napíšeme na budúci týždeň.

Želám vám všetkým príjemnú hru a pekný víkend!
 

DeletedUser843

Guest
Tak zlú správu si môžete škrtnúť!! :)

Speed sa mi podarilo nakoniec vybaviť, zajtra si môžete zahrať :)

Neskôr zajtra napíšem bližšie info.

Zatiaľ platí, že by to malo byť od zajtra až do nedele (od 16:00)

Ak sa nestane niečo nepredvídaného, tak to bude platiť.

Každopádne, dostanete o tom aj správu v hre.
 
Nahoru