• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Aplikace Tribal Wars.apk

DeletedUser37682

Guest
Zdravím vás.

Jak jste si mohli někteří všimnout aplikace Tribal Wars na android marketu funguje jen na procesory (novější) ArmV7 a proto většina mobilních telefonů tuto aplikaci nepodporuje. Mým nápadem je, požádat vývojáře hry jestli by nebyli tak ochotní a naprogramovali by tuto aplikaci i na starší procesory (ArmV6).
Potřeboval bych vaši podporu.
Co vy na to. Souhlasíte s tímto nápadem?

Díky za jakékoliv pozitivní komentáře.
 

DeletedUser23979

Guest
Nu a myslíš, že ti to pomůže tady na foru, kdyby si dostal, myslím si, 10 kladných odpovědí. Já si myslím, že opravdu ne. Je to na vývojářích a na INNU v Německu. Oni vědí, co je nejlepší. Tady v malé zemičce s tím nic neuděláme. Ikdyby jsme se stavěli na prst :)

Až by byli nějaké změny, určitě se to dozvíš :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34128

Guest
jezis tady ma nekdo mindrak z male zemicky, oni to delat nebudou kdyz to nikdo nebude chtit..
 

DeletedUser23979

Guest
Od založení tvého topicu, se někdo ozval ? Myslím tím tady na foru. A opravdu mindrák nemám :)

Takže asi trochu pravdu, že ti tady nikdo nepomůže. To, jakoby si chtěl napsat, že chceeš peníze zadarmo a nemusíš pracovat. Čus....
 

DeletedUser34128

Guest
to by ovsem byla zase chyba vedeni kdyby mistni nazory nepredavali dal po labi..
 

DeletedUser

Guest
Takže řekněme si to na rovinu. Když někdo neumí vůbec nic jako němci, tak z toho prostě vznikne tohle. Nechci se nijak chvástat, ale na ARMv6 jde rozjet spoustu věcí, dokonce u 3D, protože většina telefónů s ARMv6 má podporu OpenCV (nebo tak nějak, na PC se tomu říká OpenGL). Průměrný programátor, dokáže vysmrknout z prstu kmeny ve 3D (pokud mu dodají 3D modely) a netrvá to tak dlouho jako jejich vývoj. Tak mi neříkejte, že pitomá hloupá aplikace, která by mohla běžet i v J2ME nejde udělat i pro starší procesory. Bože jak mě to irituje. Nemůžu nic jiného než prohlásit, že němci jsou opravdu lamy. To je jako udělat tetris jen pro iPhone 5.
 

DeletedUser

Guest
Já mám dva roky starý telefon a aplikace mi jede. Nevím jak to, ale ARMv7 tam mám, i když je to tak staré. Nicméně jinak má Pupik pravdu, v rámci dobré inženýrské zvyklosti se věci dělají jednoduše (aby tam bylo co nejméně důvodů k poruchám), inteligentně (aby to mohlo být dlouho zpětně kompatibilní a nemuselo se to furt předělávat od podlahy) a tak, aby to bylo co nejvíc rozšiřitelné a multiplatformní. Nevyžaduje-li program nějakou zásadní novinku zavedenou v novém procesoru, měl by jet i na starších přístrojích. A vzhledem k typu aplikace TribalWars bych očekával, že pojede.

Nicméně jak známo, stejně většina vývojářů si to dělá prasácky a jak je napadne a na standardy a dobré způsoby se kašle, takže bych do toho moc nadějí nedával.
 

DeletedUser

Guest
Je to ale škoda. Pokud udělají aplikaci, která půjde půlce lidem s droidem, tak bych jí ani nevydal. Je to jako kdyby samotná hra měla jít jen na chrome 26. Nebo mohli vypustit zdrojové kódy a někdo by to doladil.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
všechno se zlepšuje taková aplikace není jednoduchá a tohle je navíc zadarmo ;)
 

DeletedUser

Guest
Já na tom nic těžkého neshledávám. Mrkni na Drago pet . Je to softwarové 3d a běží to na kterémkoli android zařízení. Pak se podívej jak dlouho trval vývoj.
 
Nahoru