• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Bahana - kalendar 2012

  • Zakladatel vlákna DeletedUser34808
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34808

Guest
[SPOIL]
kalendarDK2012.jpg
DKkalendar001.jpg
DKkalendar002.jpg
DKkalendar003.jpg
DKkalendar004.jpg
DKkalendar005.jpg
DKkalendar006.jpg
DKkalendar007.jpg
DKkalendar008.jpg
DKkalendar009.jpg
DKkalendar010.jpg
DKkalendar011.jpg
DKkalendar012.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nějak jsem tento kalendář nepochopil .... proč je všude návod na DIVOKÉ KMENY a nikde kalendář ??
Pak u tich vetsich je kalendar mezi nima .... ???
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.324
To jsi nikdy neviděl nástěnný kalendář, který má na zadní straně přehled miniatur obrázků, aby jím každý nelistoval a na první pohled viděl, co se uvnitř kalendáře skrývá? No a tady je ten přehled na první straně a pak následují jednotlivé listy s měsícem - co list, to návod. Zajímavé pojetí.
 

DeletedUser32568

Guest
zajímavé pojetí, ale provedení příšerné ;)
 

DeletedUser34808

Guest
Každého názor. Já to prostě brala tak ať to neplní jen účel obrázkůkmenů,ale ať to i k něčemu je. A myslím si,že je tu plno nováčků co ani základní informace nezná. A nebu přeci dělat něco co tu už je,tak proto ta změna:):)
 

DeletedUser

Guest
To jsi nikdy neviděl nástěnný kalendář, který má na zadní straně přehled miniatur obrázků, aby jím každý nelistoval a na první pohled viděl, co se uvnitř kalendáře skrývá? No a tady je ten přehled na první straně a pak následují jednotlivé listy s měsícem - co list, to návod. Zajímavé pojetí.

jo aha ... chápu .. :)
děkuju za vysvětlení ... jen jsem nechapal ten smysl .. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru