• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Barbarky

  • Zakladatel vlákna DeletedUser41129
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser41129

Guest
Chtěl bych se zeptat jelikož jsem z travianu tak nemám žádný zkušenosti s DK.. takže moje otázka

Jaká je kapacita surovin v barbarských vesnicích?.. plus jaka je tam asi produkce takže byste poradili to třeba točit po hodince 20 kopíí? :)
 

DeletedUser36491

Guest
Zdravím,

záleží na tom, jakou stupeň skladiště a produkce surovin má ta barbarská vesnice a také záleží na tom, zda danou barbarskou vesnici rabuje i jiný hráč než ty.
 

DeletedUser41129

Guest
to mi došlo ježiš... jde mi o to, že ono asi každa barbarka to na začátku servru bude mít nastavený stejně ne? .. takže příklad objeví se u mě barbarka tak tam je momentálně na 30 pop kolem 400 od všeho?.. plus i ta produkce bude u každý stejná ne? .. nebudu brát bonusové barbarky tam je to asi jíný
 

DeletedUser34010

Guest
vyšpehuj si tu vesnici a díky tomu uvidíš jaké lvly budov daná vesnice má. Z toho si pak můžeš na dk wiki zjistit kolik daná budova na daném lvlu produkuje surovin za hodinu a také si můžeš tímto zjistit jakou kapacitu skladů má daná vesnice.

Vesnice barbarů se sice objevují na stejné populaci, co vím tak na základní tj. na 26 bodech, ale většina vesnic barbarů je po jiných hráčích, kteří skončili a tam bude rozvržení budov jiné, bude se lišit od vesnice k vesnici.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru