• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Beranidlo a katapult

  • Zakladatel vlákna DeletedUser189
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Jak zjistím kolik katapultů zničí budovu ? Zadával jsem to do simulátoru a vyskočí mi tam nějaké suroviny. Musím odebrat tolik kolik ta budova stojí ve výstavbě? Díky za radu
 

DeletedUser

Guest
Zadal si "Cíl katapultu, stupeň budov" ?
Potom ti to napise pod tou tabulkou o kolko bol budova poskodena. Tie suroviny znacia kolko je ta tvoja armada schopna ukradnut.
 

DeletedUser

Guest
Zadal si "Cíl katapultu, stupeň budov" ?
Potom ti to napise pod tou tabulkou o kolko bol budova poskodena. Tie suroviny znacia kolko je ta tvoja armada schopna ukradnut.

aha dík- jsem si nevšiml toho řádku (myslel jsem ,že to naskočí v tabulce)
Zadával jsem to jen zkušebně.
 

DeletedUser

Guest
Obrana

Jaká je efektivní obrana proti katapultům a beranidlům?
 

DeletedUser

Guest
Co je to za blbost? To myslíš vážně??? Jiná možnost není?

Ptal si se na efektivní. Šermíř je jednotka s největší všeobecnou obranou kam katapult a beranidlo spadá. Nejefektivnější obranou je tedy mít co nejsilnější všeobecnou obranu a tou je 20 000 šermířů.
Ssamozřejmě stačí i méně, vždy záleží jaký útok jde na Tebe.
 

DeletedUser

Guest
Ptal si se na efektivní. Šermíř je jednotka s největší všeobecnou obranou kam katapult a beranidlo spadá. Nejefektivnější obranou je tedy mít co nejsilnější všeobecnou obranu a tou je 20 000 šermířů.
Ssamozřejmě stačí i méně, vždy záleží jaký útok jde na Tebe.

No počkej, nejvetší všeobecnou obranu má snad těžká kavalerie, ne? Jinak tvé odpovědi rozumím, ale nezdá se mi to zrovna efektivní mít pouze jeden druh vojska, zvlášť když maximum obyvatelstva (selského dvora) je 24000. Ale i přesto moc díky.
 

DeletedUser

Guest
No počkej, nejvetší všeobecnou obranu má snad těžká kavalerie, ne? Jinak tvé odpovědi rozumím, ale nezdá se mi to zrovna efektivní mít pouze jeden druh vojska, zvlášť když maximum obyvatelstva (selského dvora) je 24000. Ale i přesto moc díky.

Podívejme se tedy na problém pod lupou.

Bavili jsme se jak zastavit beranidla a katapulty. To znaméná že opomeneme obranu proti lučištníkům a kavalerii.

Ano max. selského dvora je 24000, ale budovy zaberou cca 3000-4000 obyvatel.

Takže použijeme tedy pro počítání jako max. hodnotu pro selský dvůr 20000 na vojsko.

1 šermíř - 1 obyvatel - 50 obrana
1 Těžká kav. - 6 obyvatel - 200 obrana

-> Šermířská obrana 1 000 000 obrana
-> Těž. kav. obrana - 660 000 obrana

Takže jak vidíš šermíři jsou nejsilnější obranou vůči pozemnímu útoku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser237

Guest
toliary mas tam renonc - sekernici => sermiri :rolleyes:
 
Nahoru