• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Blesk

  • Zakladatel vlákna DeletedUser39963
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser39963

Guest
Zdravím může mi někdo pomoci? rano se registruji na blesk ale po nejakem case cca pul hodina, tak mě server vyhodi a uz se na blesk nedostanu, nemuzu pokracovat proc je tomu tak? díky
 

DeletedUser37060

Guest
ja som sa síce s bleskom v živote nehral, ale skúsil by som si overiť, či je práve spustený. :scratch
 

DeletedUser

Guest
Je možné, že tě někdo zabral, na Blesku to jde rychle.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Se začátečníky je to těžké... Blesk = jméno českého speed serveru. Na speed serveru jsou SPEED KOLA, která někdy začínají a někdy končí. To je potřeba hlídat ZDE. Navíc i když někdy speed probíhá, z důvodu krátkého výpadku serveru nebo probíhajícího updatu se hráči nemohou přihlašovat a provádět herní činnosti (jako u běžných světů).
 

DeletedUser39963

Guest
Ne to zabranim urcite nebylo rutusy, no vypadalo to ze speed je kazde rano ne? tak je mozne ze to je docasne odstaveno ale nvm no konecne delam novou vesku a konec...

diky tantalena za odkaz ale to asi neni ono :) ja se v podstate kazdy den rano, kdyz nejsem v praci, regnu na speed a jede to od zacatku vzdy to je dopoledne a nestalo se mi kdy by to neslo, jen dnes ale je mozna brzo, ale s tim tvym odkazem to asi ne, nemyslim ze to je ono :D tak opravdu nevim :/
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru