• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

! Blokace !

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahoj Lidi,
chtěl bych vědět váš názor,
v mém profilu byla zveřejněná zpráva, kde mi hráč psal, jaký jsem *****....
Byl jsem zablokován, ale když jsem se potom začal hádat se supportem,
tak jsem se zeptal, kde je v pravidlech že nemůžu něco takového zveřejnit a přišlo mi tohle:
§5) Komunikace
1)Přímé urážení ostatních hráčů, či spojovat slova v urážlivém kontextu je zakázáno.
Je tam Ostatních, tak že není v pravidlech že nemohu ve svém profilu, urážet sám sebe,
tak že vidíte v tomhle porušení pravidel ????
Já teda nevidím.
Jako pochopím, pokut s tím support má problém, mohl mi napsat, ať to vymažu, ale
rozhodně to není porušení pravidla, tak že chci vědět váš názor.

Tato zpráva je také v sekci *Svět 19*
 

DeletedUser7531

Guest
1) Urážky do DK prostě nepatří. Pokud ti napsal, že jsi ***** tak jsi ho měl nahlásit za urážku a ne to dávat na profil.
(offtopic) 2) Ty jsi původní topmaster z S1 a nebo jsi si dal jen takový nick?
 

DeletedUser

Guest
zakladatel Futurami,Lords,Others. Takhle mě můžete znát. na S1 jsem také byl.
A nééé, hele, v pravidlech to není. I když to tam nepatří, vím o tom, ale neporušil jsem pravidla.
Pokut to tak ale berou, mohou pravidla upravit, ale já chci zrušit blokaci účtu. Jsem vůdce kmene, tak že mám dost práce.
 

DeletedUser7531

Guest
Jenže na foru se to neřeší a ani nevyřeší :) Musíš na support a hlavně slušně :)
 

DeletedUser

Guest
snažím se.... A řeším to s nimi, ale já chci vědět, co si o tom myslí hráči, protože mě skoro připadá že 90%
supportu jsou hráči *já mám vždycky pravdu*.
 

DeletedUser11059

Guest
Vždy záleží na okolnostech a zvolených slovech. Pokud to byly opravdu vulgární výrazy, tak ani když uráží Tebe samotného, nemají tam co pohledávat.
 

DeletedUser

Guest
Máš ale pravdu, že mě ten hráč urážel hodně, ale zajímalo by mě, jestli tedy support zablokoval i jeho.
 

DeletedUser11059

Guest
Pokud nahlásíš urážku, pak jistě, zda jen na základě toho, co jsi měl na profilu nevim, přeci jen Pošta je jasný důkaz, ale nějaká citace na profilu není jasná věc ... (ale nevim přesně, o co šlo, zda jsi tam měl export pošty ... ). Pokud jsi to měl jen jako kopii, tak v ticketu udej jeho nick s odkazem urážky v PM ... s tím, že nyní nemůžeš na účet a support si to jistě sám dohledá ... pak blpkaci a trest dostane. A Tobě bych si dovolil poradit - v ticketu zkusit slušnou a vstřícnou komunikaci, a pokud nejsi často něčím trestán, je možnost, že Tě vpustí s nějakou podmínkou i dříve do hry. (nezaručuji, jen zkušenosti)
 

DeletedUser

Guest
měl.... bylo to tam přesně v bb-codech jsem to tam kopíroval... Datum čas hráč dopis všechno.
kdybych měl přístup na účet, mám to v poznámkách tak bych vám to tu mohl zveřejnit.
 

DeletedUser16561

Guest
Vulgárne slová do hry a ani na fórum nepatria. Ak Ťa hráč uráža máš možnosť túto skutočnosť nahlásiť. Tým, že si nadávky toho hráča skopíroval do svojho profilu si len prezentoval tieto nadávky. A za to si bol patrične potrestaný. Máš právo kontaktovať cheathuntera a požiadať ho o odblokovanie. Samozrejme prostredníctvom ticketu, nie zakladaním threadov na fóre.
S pozdravom Malkin333.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru