• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Bourání budov

DeletedUser

Guest
Ahoj,chtěl bych se zeptat a také rozvést debatu jaké budovy jsou nejlepší na bourání ve vesnici.Když koukám na hráče co používají vesnice vystavěné až na 12,154 tak mají sice nejvíce bodů ale pak se počítá při utoku morálka.Já osobně používám hranici 11970 i ta je docela vysoká uvažuji že to změním na jinou.

Jinak má otázka zní které vesnice bouráte nejčastěji a jakou hranici bodů na vesnici používáte.Výhoda bourání je pak v ušetřených místech v selském dvoře a také morálce.Každá 100 míst v selském dvoře se muže v obraně dosti projevit vemte si už při 300 vesnicích obraných je to 30,000 obraných jednotek navíc.;)
 

DeletedUser

Guest
No ... bourat ... když si vesničku určíš jako obrannou, tak je celkem zbytečná budova "Dílna" ... v obraně katy ani berany nemáš, ne? Takže ... na co tu budovu vlastně mít, když tam můžu mít o to více jednotek?
 

DeletedUser

Guest
Ano ale nikdy nevíš kdy tu vesnici budeš potřebovat na utoknáhodou to za náký čas budeš potřebovat a ještě ji budeš muset dostavovat jinak dílnu bourám na určitý stupen ve všech vesnicích.
 

DeletedUser

Guest
Jn ... může se stát ... tak jako stačí na level, kdy můžeš dělat beranidla ;-) i tím ušetříš nějaké místo v seláku.
 

DeletedUser

Guest
Billy12

Já sem skoušel katapulty i beranidla na obranu a funguje to tak nevim co taj mektoš :D
 

DeletedUser

Guest
Jn ... může se stát ... tak jako stačí na level, kdy můžeš dělat beranidla ;-) i tím ušetříš nějaké místo v seláku.

...jenže jakmile to na Tebe někdo spustí a Ty budeš potřebovat dozbrojit v krátkém časovém intervalu, jsi s dílnou na nízký lvl nahranej...

Btw berani na obranu opravdu ne, jen jako nouzovka pod šlechtu, ale katy ano. už se to probíralo v konkrétním vláknu.
 

DeletedUser

Guest
Pokud ano tak jsem to přehlédl ale nevadí snad :)a používáte nižší bodové hranice nebo vystavujete vesnice na max?
 

DeletedUser

Guest
Záleží na mnoha faktorech - kde daná vesnice leží (v klidu modrého moře nepotřebuješ hl. budovu na max), jak daleko jsou ostatní vsi (pak můžeš suroviny přeposílat, nejsou třeba doly), jestli je obranná nebo útočná (rekrutuješ jiný typ jednotek...)...

Jenže tohle všechno je otázka krátkodobého využití. Často potřebuješ vesnici vytlouct o souseda a přezbrojit, pak absence budov na max dělá potíže. Takže je hloupost zatracovat hráče s vesnicemi vystavěnými na maximum, jsou schopni pružněji zareagovat na změnu - navíc v okamžiku, kdy máš několikamilionový účet už si nemáš čas s vesničkami tolik hrát...
 

DeletedUser

Guest
Proto se rozhoduji zdali mám bourat hl.budovu každý jí bourá ale já kuli časovému faktoru se mi nechce ji bourat jedině připadá bourat tržiště,dílnu, na určitý stupen
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
lol jsem si minule zavařil :D zboural jsem kovárnu :D:D:D a nešli mi razit mince tak druhý den jsem to stavěl zpátky :D

doopravdy žádný script na to není?
 
Nahoru