• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Casual 2?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Chystám se nechat se zabrat na S42, to vypadá že jako fajn nabídka :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Není to tak dávno, co jsem avizoval, že se budu snažit usilovat o spuštění Casualu 2, takže ano, chystáme jeho spuštění, ale zatím nejsem přesně schopen říct, kdy to bude. Server je již vytvořen delší dobu...
 

DeletedUser

Guest
A jake budou podminky abych tam mohl hrat?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Až budeme vědět více informací a přijde ten správný čas, tak se to dozvíte. Žádný strach! :hi
 

DeletedUser37060

Guest
I keď trošku neskôr, ale pokúsite sa myslieť pri jeho pravidlách aj na dávne, pri tom stále aktuálne problémy niektorých hráčov?

Úprava nastavení světa Casual

Ja som bol síce proti zmenám, ale druhý Casual by ich mohol mať, aby sa dalo porovnať, čo je lepšie :-D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Každý Casual je pohodový svět a proto musí mít "pohodové" nastavení pro hráče, kteří se nechtějí strachovat, že jim někdo vezme poslední vesnici, že na ně bude útočit mnohem silnější hráč. Ohledně případné výhry se samozřejmě poradím s vývojáři hry.
 

DeletedUser33829

Guest
Casual 2 byste mohli spustit co nejdříve, Casual je plně obsazený, když jsem se na něj dostal před týdnem až dvěma, tak mě to poslalo na k41, a když jsem využil možnost přemístění vesnice, tak jsem skončil na k56 obklopen hráči co mají přes tisíc vesnic, sice na mě nemůžou útočit, ale poslalo mě to skoro do centra mapy.:(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru