• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Casual změna nastavení

  • Zakladatel vlákna DeletedUser42335
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser43054

Guest
Svět Casual byl vytvořen jako odpočinkový server jestli se nemýlím. Před pár měsíci proběhla anketa o změně nastavení poměru mezi obráncem a útočníkem. Většina hlasujících byla proti. No a co se nestalo po těch pár měsících? Hlasování nehlasování, stejně se poměr změnil. Takže s odpočinkové hry se najednou stává hra normální kde si pár jedinců kteří se bojí hrát na ostrých světech bude dokazovat jak jsou dobří. Takže se vlastně ptám na co bylo hlasování když se na výsledky stejně nehledí.
 

DeletedUser43054

Guest
Chápu že musíte papouškovat odpovědi inno ale jsou celkem z cestné koukněte na mapu casualu 1 je tam dost místa pro nově příchozí a další místo se tvoří odpadlíky . Rozhodně jste prezentovali casual jako v podstatě nekonečný tak proč teď máme casualy 3 a všechny s jasným koncem? to že se tam většina dříve neúspěšných hráčů po pár letech nudí mi nepřipadá relevantní důvod. obvzláště když snad všechny ankety ukázali že nastavení má zůstat.

Pro mě rozhodně konec casualu 1 znamená konec DK úplně, a asi nebudu jediný.

Souhlasím s tvým názorem. A konec světa casual i pro mě bude znamenat konec s DK.
 

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Já naprosto nechápu na co si stěžujete. Na jednu stranu dobře, přijdete o vesnice a o strávený čas, který jste na serveru obětovali. Avšak Casual není priorita DK, je to pouze druhá šance pro hráče, kteří nezvládají normální světy, které jsou ty HLAVNÍ.

Díval jsem se, že Casual je spuštěn již 1742 dnů, což je skoro 5 let. Opravdu vám to nepřijde dost? Myslím si, že všechno jednou končí a pokud skončí i tento svět, co tak se vrátit zpět na normální světy a hrát na takové úrovni, na jakou je původně hra stavěna? ;)
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
vidím to podobně jako Deynor, jsem sice na dvojce, (která není tak dlouho, ale i tak, jsem na úplném kraji mapy a nové vesnice tu nejsou, zaplnili to silnější hráči z centra dříve než jsem postavila panský, není na koho útočit, tak jen posílám podpory do centra a nedělám nic, což mě nebaví), myslela jsem si že jednou týdně tam kouknu a pošlu útok, ale nejde to :) tak jsem začala hrát normální svět, protože mi chybí posílat útoky, ale hraji odpočinkovým způsobem a chodím tam jednou za čas.. :)
pro hráče co nechtějí vůbec útočit (popř. chtějí jen stavět) doporučuji BETU (beta verzi, kde se neútočí na hráče vůbec :) je to zajímavé, i když trochu jiný smysl hry.. )
 

DeletedUser25426

Guest
No doplním... Na Beta Standart se útočí, neútočí se na Sandboxu - ale ten svět není určen pro hraní, ale jen pro testování...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru