• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Casual změna nastavení

  • Zakladatel vlákna DeletedUser42335
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser42335

Guest
Chci se zeptat proč měníte nastavení, když ti hráči tam šli s tím, že si budou hrát pohodovej server! pokud někteří tomu nerozumí tak ať hrajou normální servery! je to jejich blbost, že nedokážou spočítat dvě a dvě a přečíst si to, že je to odpočinkovej server! proč by za to měli platit i jiní hráči?
Důvod proč to píšu až teď je jednoduchej, protože jsem myslel, že ty servery co už jsou budou pokračovat se stejným nastavením jako vznikly!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deynor

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Mám na to rychlou odpověď. Podívej se na aktuální statistiku na Casual 1 (odkaz). V porovnání s ostatními světy je tam všeho x krát víc a čísla stále rostou. Nemůžeme držet 1 server do nekonečna. Samozřejmě Casual je odpočinkový svět, ale i ten musí skončit a místo něj musí přijít nový a čistý svět.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nemůžeme bohužel držet nekonečně mnoho Casualů a zároveň musíme myslet na to, že když hráč na Casual přijde, musí mít šanci se tam udržet. Pokud Casual běží již delší dobu, noví hráči tam nemají příliš velkou šanci na to, zapojit se výraznější do dění světa.

Dalším z důvodů byl také zájem hráčů, protože spoustu hráčů žádá po určité době více válek a má příliš velká omezení na to, na koho mohou/nemohou útočit. Na více rozehraných světech se počet hráčů, na které někteří mohou zaútočit rovná jen několika hráčům, což může hru udělat poměrně dost nudnou. InnoGames se tak rozhodlo na to reagovat a upravilo systém Casualů. Nekonečné světy bez cíle tak dostali jasnou vizi o začátku, průběhu a konci světů.

Samozřejmě očekáváme i negativní reakce, víme, že se tento systém nemusí zamlouvat všem. Takovým hráčům se samozřejmě omlouváme, není bohužel v našich silách upravit svět tak, aby vyhovoval všem.
 

DeletedUser40852

Guest
Tak by mohli urychlit i ostatní světy a nastavit rychlost jako na speedech :-D:-D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Ostatní světy jsou poměrně dost rychlé, některé z nich se již po roce dostávají do finiše...
 

DeletedUser25303

Guest
Chápu že musíte papouškovat odpovědi inno ale jsou celkem z cestné koukněte na mapu casualu 1 je tam dost místa pro nově příchozí a další místo se tvoří odpadlíky . Rozhodně jste prezentovali casual jako v podstatě nekonečný tak proč teď máme casualy 3 a všechny s jasným koncem? to že se tam většina dříve neúspěšných hráčů po pár letech nudí mi nepřipadá relevantní důvod. obvzláště když snad všechny ankety ukázali že nastavení má zůstat.

Pro mě rozhodně konec casualu 1 znamená konec DK úplně, a asi nebudu jediný.
 

DeletedUser34010

Guest
já ti nevím... pokládám se za celkem schopného hráče... ale přijít s maximálně 12k body na svět kde má top hráč 38M.... tam asi moc na schopnostech záležet nebude :) noví hráči by se prostorově možná vlezli, ale těžko se mohou rovnat těm co tam hrají roky
 

DeletedUser25303

Guest
no asi jde o to jak dlouho tam ten hráč s 38m bude a stejně tak ty další. také jde o ochotu hrát mám vyzkoušeno že třeba k milionu se dá vytáhnout i začátečník celkem rychle pokud má podporu v kmenu a spoluhráčích. Ale už je to stejně jedno je v plánu ukončení v první čtvrtině roku 2018 ač bude stav jakýkoli a to se mi nelíbí tuplem.
 

DeletedUser33829

Guest
Asi si Inno vzalo kalkulačku a spočítalo si, že už to není pro ně rentabilní.
Jedni chtěli několikrát změnu, teď druzí zase opak...
Podle mého názoru Casualy byly takové nedodělávky, kdy Inno spustilo světy bez vize, a že to nepoběží do nekonečna se dalo očekávat, otázkou bylo jen, kdy to prostě zruší.
Když hráčům vzkázali, že se jedná o odpočinkový svět (Casual 1 a 2), tak je měli prostě uzavřít a konec. Takhle tam přidali dominanci, aby jim to zase něco káplo, navíc se jedná o největší světy vůbec, takže uvidíme, jak to tam rozjedete a jestli si hráči šli jen opravdu odpočinout nebo tam projeví zápal a posedávání u hry.:Jester:Facepalm
 

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
líbí se mi, že se změnil poměr ze 180 na 150, ale stejně na nikoho, ale fakt na NIKOHO nemůžu útočit (natož zabrat vesnici), což mě dost nudí.. soused zabral poslední barbarku, co tam mám jako teď dělat? to je otázka na ty chytráky co remcají když se KONEČNĚ posunula hranice pro poměr útočníka a obránce..(ale pro mě stále málo) :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru