• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Cesta na vrchol

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

HaRLeMiK

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Zdravím,
Tak vám sem tiež pridám jeden zo svojich dní ktorý bol dosť divoký skĺbenie Real Life a DK

Pracoval som na 12 hodinové smeny denná/nočná od 6-18 na smenovosti denná, nočná 2 dni voľna
Jedného dňa som sa dohodol s kamošmi že si dáme v sobotu o 2 týždne túru na Kriváň ( jeden vrchol v tatrách ) mal som mať práve voľno
Ale vo firme sa rozhodli nám zrazu smeny prehodiť asi 4 dni pred tým dňom takže mi to vychádzalo práve po dennej a pred nočnou..
Ďalšia perlička bola že sa šlo na východ slnka.. (+- 6:20 ráno ) túra trvá 4-4,5 hodinky
Tak som sa predsa len rozhodol ísť..
Odpracoval som dennú smenu o 7 prišiel domov to už som zistil že na mňa na DK letia útoky ( ešte to nebolo nič hrozné 50 útokov) tak som to veľmi neriešil v ten deň mal ďalší kamoš oslavu narodenín tak plán bol skočím na oslavu o 12 ma vezme auto pred 2 ráno sme v tatrách o 6 na východe slnka na vrchole o 11 v aute o 1 som doma do 6 si ešte aj pospím.

Realita bola od 8-12 na oslave prišlo auto už nabehlo útokov tak 100
o 1:30 ráno v tatrách vystupujeme z auta začíname s baterkami a čelovkami túru utokov zatiaľ cca 130
asi okolo 3 ráno sme stretli medveďa na tejto túre chválabohu bál sa asi rovnako on nás ako my jeho tak ušiel útokov šlo cca 200
o 5:50 sme konečne dorazili na vrchol každy rozkladal fotoaparáty kamery čakali na východ slnka len ja som sa snažil chytiť signal aby som označoval útoky a mohol chytiť niaky ten vlak.
Samozrejme samotný východ slnka som si užil taktiež aj keď nám ho po pár sekundách zakryla hmla ktorá vybehla z plesa pod vrcholom
Pokračovanie dňa bolo v podobnom štýle.. signal vypadával útoky dopadali a naskakovali nové dole v aute sme boli približne o pol 12 v aute som nepospal samozrejme trebalo riešiť nové útoky :D
o 2 sme boli doma a v skratke už som nespal ani pred nočnou na samotnej nočnej som musel vyzerať ako zombik ale stihol som toho v ten deň viac než dosť
a na DK výsledok - 3 vesky ktoré som počas toho dňa vzal späť :)


Foto z toho východu slnka
178709039_477353263692484_8796236537015557791_n.jpg
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru