DeletedUser27494
Guest
Chci se zeptat je to chyba kdyz si chci dat do podpisu tohle a nazev "Divoké kmeny" je zrcadlově obracený, nebo je to záměr?

Název příspěku nejde mi upravit (překlep co jiného lze čekat ?
)

Název příspěku nejde mi upravit (překlep co jiného lze čekat ?
)
Naposledy upraveno moderátorem:


