CRUS - Nábor

DeletedUser43671

Guest
Zdravím, mé jméno je Heakler a jsem současný náborář a jeden ze zakladatelů kmene CRUS na světě 58.

Kmen CRUS mnohým nemusím představovat. Na světě 8 jej prvně založil Sir Pavlik, tehdy jako mohutné společenství více jak 15ti kmenů. Společně dosáhli nejen skvěle uspořádané organizace takového ohromného počtu hráčů ale také hlavní kmen dosáhl čtvrté příčky http://cz.twstats.com/cs8/index.php?page=tribe&id=14614 .
Abych řekl pravdu, hráče z kmenů CRUS ze světa 8 potkávám skoro všude. Vždy se najde někdo, kdo napíše že taky hrál na osmičce za Crusadery a zavzpomíná na úchvatné časy. A vždy mě to velice těší.
Od toho světa uplynulo mnoho let a také mnoho světů, našli se lidé, kteří se pokusili odkaz CRUSADERŮ předat dál. Posledním asi největším úspěchem byl svět 39, kde CRUS vystupovalo pod názvem The Argent Crusade s velitelem Deathkromanem, http://cz.twstats.com/cs39/index.php?page=tribe&id=3418 . Na tom světě především selhala diplomacie, ale to už je jedno. Všem Crusaderům z toho světa však patří čest.

No a dnes, 17.3.2018 na Světě 58 jsme se rozhodli Společenství CRUS obnovit. Přesně padesát světů od toho, kde CRUS vzniklo. Proto sháníme lidi co si chtějí zahrát v organizovaném, zkušeném, přátelském kolektivu a pokusí se společně s námi dosáhnout nějakého většího úspěchu na tomto novém světě.

Zájemci se můžou hlásit v před-registraci Světa 58.

S pozdravem,
Argent Commander,
Heakler
 
Naposledy upraveno moderátorem: