• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Dá se sv. 1 dohrát?

DeletedUser30839

Guest
To že sa DAMI a SPQR spojilo pre nás nič neznamena, ale ako tu Dusan pisal, DAMI este bude lutovat tento krok. Mozno sa mylim ale uvidime.
 

DeletedUser2502

Guest
Tak to se už na to peklo budem těšit.... aspoň když je teď zima se zahřejem :yeah
 

DeletedUser

Guest
tak to je pravdepodobnejsie ako to ze ma tie tvoje lamy pripravia o dediny ako si sluboval :)
 

DeletedUser2502

Guest
víš Hakone on si dusan bere všechno osobně.... já zde psal že připravuji akci a on si to vztáhl hned na sebe a M_o_W.... no to je ale jeho problém....
až přijde čas tak pozná jak lami z DaS hrajou :yes
 

DeletedUser

Guest
Aha, Pán je z těch co do svého projevu zahrnou všechno možné jen ne odpověď na otázku. A to citaci navzdory....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2502

Guest
dusanxxx..... řeknu ti to asi takto..... ještě si nic nepoznal.... ale jednou.... ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak prepac, takze tvoja otazka: TAk to by mě celkem zajímalo co si pod takovým pojmem LAMA představuješ...

a moja odpoved: pojdem Lama je suhrn vlastnosti hraca, napriklad nedat zastup a tyzden sa neukazat na DK :) ale to asi poznas ze? :))

dusanxxx..... řeknu ti to asi takto..... ještě si nic nepoznal.... ale jednou.... ;)

A je ti dufam jasne ze server potrva este tak maximalne 3 roky? :))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Takže Lama je každý kdo se tu týden neukáže? I kdyby to byl jeho styl hry? I kdyby takový styl byl úspěšnější než neustálé vysedávání u PC? Ale, ale..... to je poněkud povrchní hodnocení. Dřív dokonce bylo označení Lama přípusné, dnes už není. Místo toho se v pravidlech objevilo toto:

Je dovoleno označit hráče jako “začátečník” a kritizovat jeho způsob hry užitím vhodného slovníku.

Nicméně ani tak bych si takto nedovolil tímto vhodným způsobem kritizovat lidi co vydrželi do dnešních dnů a mají nad 10M. To by vypovídalo víc o mě, než o kritizovaném. Ale ne nic hezkého.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru