• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Dá se sv. 1 dohrát?

DeletedUser5389

Guest
kdybych skončil, tak bych rozhodně nechtěl, ayb někdo hrál za muj učet a reprezentoval mě. To se ti nedivim,že ti to vadilo.

jinak moc Kozmicze nepřecenuj, on s DK neskončil, přešel jenom z Česka na Slovensko:D
 

DeletedUser843

Guest
Tak sa maj McMahon /2x:)/ nech sa ti darí:) A ďakujem za zvýšenie def. ranku o 500-600k bodov a vrátenie chuti do hry/už som chcel skončiť/:)

A ešte jedna vec, samozrejme, že zmysluplnejšie činnosti sa určite nájdu, lenže ak sa DK nevenuješ ako profesionál, tak si nájdeš čas na všetky tie činnosti plus túto hru. To, že ty končíš, tak kvôli tebe ostatní hráči predsa neskončia, lebo tebe sa hra nepáči, alebo nemáš čas. Choď prosím radšej radiť takto na fórum inej hry. Diky:)
 

DeletedUser10399

Guest
Nikdy jsem nenapsal, že se mi hra nelíbí. Ve svém dřívějším topicu, který už je však nějakou dobu kompletně smazán jsem hru detailněji rozebral. Teď jen stručně: je zde docela dost malých chyb, které by chtělo časem vyladit (jak jsem si všiml ve změnách pravidel, tak se na tom už pomalu pracuje :rolleyes:). Ty by ještě šlo s přimhouřeným okem možná přehlédnout. Existuje však jedna zásadní chyba:

Úplně nesmyslné nastavení délky hry!!!

Z toho mi logicky vyplývá, že tuto hru nevyhraje ten, kdo je nejlepší, nejchytřejší a má do detailu propracovanou strategii, nýbrž ten, kdo ji věnuje nejvíce času (a potažmo možná i peněz za prémium body :confused:).

Hlavním důvodem mého odchodu z DK je tedy délka hry! Ta mne naprosto zdemoralizovala a odradila. Jako jeden z nejlepších hráčů světa 1 (myslím že to není chvastání a označuji se tak právem - vždyť se podívejme jen na žebříček poražený protivník - náskok skoro 1,5 miliónu při vědomí toho, že jsem to půl roku nehrál :cool:) jsem si jist, že kdybych pokračoval až do konce, tak budu vítězem. Ale stojí mi to za to, abych tady trávil civěním do monitoru (odhadem možná 7-8 či více let) tolik drahocenného volného času a pak mi jen někdo řekl: "OK, kámo jsi hodně dobrý! Vyhrál jsi! Děkujeme!" :p Samozřejmě, že mi to za to nestojí! Já už totiž vím teď, že jsem hodně dobrý, možná nejlepší :D a nepotřebuji se o tom samém přesvědčit i za spoustu let. Jó něco jiného by bylo, kdyby se za výhru bral třeba milión korun ;). To by jste pak viděli jak bojuje McMahon :D

Tak jo přátelé, dost legrace, teď už vážně - za chvíli bude můj život na DK ukončen. Přeji Vám všem hodně zábavy při hře, mnoho osobních úspěchů a hlavně to zdravíčko!
 

DeletedUser5966

Guest
McMahone: musis na sebe stale upozornovat?.-) uz jsi to jednou prezentoval, tak proc se stale opakovat?

mmch ty off body jsem zvedal take ja, nebojim se rici ze zhruba 2 mega, ale to je jedno, pak veskere vesnice prestavene na utok, taky z velke casti jsem prekopaval, ja, ok to je taky jedno.

Ale vytahovat se nemusis;-) neni to ani tak ponaucne nebo, motivujici, nebo co si myslis ze by tyhle prispevky meli met, je to proste jen pouho pouhy trapas;-)
 

DeletedUser2029

Guest
To McMahon.
Re: Úplně nesmyslné nastavení délky hry!!!

Tak proč jsi na pomalém světě? Proč si nenajdeš či nepočkáš na nějaký rychlý. Já když jsem začínal, tak jsem sice neznal podmínku 80%, ale i jednoduchými selskými počty z helpu (co jak dlouho trvá) a pár prohledání blogů a dalších dohledaných věcí v google (pravda, v angličtině) a pohledem na EN verzi TW (guest) si udělal rámcovou představu.

Připadá mi podivné nadávat na něco, co bylo předem známé (rozhodně řádově známé pro mne, takže to mohl dohledat každý - jediná výtka, musí umět trochu anglicky). To děláš běžně, že se pouštíš do projektů, o kterých si nezjistíš základní informace? Délku trvání, třeba i rámcově či odhadem, považuji za celkem základní informaci. A pak na to nadáváš?
 

DeletedUser338

Guest
Ako sa mozes povazovat za jedneho z najlepsich? Najlepsi je predsa ten kto vydrzi az do konca a vyhra. To by vela ludi mohlo povedat ze su najlepsi lebo si to o sebe myslia a pritom to ani nedohrali do konca. :)
 

DeletedUser8711

Guest
McMahone nevytakuj se! tentokrát s promom súhlaím. on ti nadvihol off rebríček možno aj o tie 2 mega! a hovoriť o sebe že si jeden z najlepších je fakt úbohé... ako tu písal niekto predo mnou (sry neprečítal som si nick) "najlepší je ten, kto je najvytrvalejší"... a to ty moc nie si :) a netrvá o 10 rokov alebo kolko si písal... trvá to 2-4 roky maximálne...
 

DeletedUser

Guest
Mě nepřijde, že mi DK žerou nějak razantně čas. Max tu půlhodinku denně a když nemám náladu, vlezu tu jen na 5 minut a nebo vůbec. Každý je pánem svého času a pokud má někdo pocit, že aby byl na DK dobrý, musí tu sedět celý den, není to pravda a je to jeho osobní prohra, že se tím nechává tak unést. Myslím, že na pomalém světě si člověk může dovolit být na DK online minimálně a vůbec nic se nedějě.

A peníze? Bez PÚ by se hra tak rychle ovládat nedala, jen co je pravda. Beru DK jako jeden ze svých koníčků a do málekterého koníčku nemusíte vrazit prachy (kromě toho jsem ráda, že nepadá servr jako na jiných onlinovkách, že je tady poměrně dobrý support team a dost schopných vývojařů a tak se hra stále zlepšuje - o novinky není nouze -tak proč nedat pár korun za odměnu lidem, kteří vytváří něco, co se mi líbí, co mě baví a co je kvalitní? o kolika věcech se to dneska dá říct...).
Oproti těm ostatním jich DK sežerou minimálně. Vrážet prachy do něčeho, jako je např. Travian, mi přijde jako naprostá hovadina - tam totiž vyhrává ten, kdo víc platí. Tady to, díkybohu, neplatí - i kdyby někdo do hry nacpal sebevíc peněz, bude na tom úplně stejně jako někdo, kdo do ní nacpe minimum. Oba získají stejné podmínky a je fuk, kolik PÚ bodů si kdo koupil. Toto mi na DK přijde skvělé - neznám žádnou jinou browser onlinovku, kterou znaj a hrají lidi po celém světě a o které by se toto dalo prohlásit - a proto taky jiné onlinovky, ač jsou dobré, odmítám hrát - přijde mi to naprosto zbytečné a nečestné, hráči nemají rovné podmínky. Škoda času.
 

DeletedUser5389

Guest
no tentokrát musim souhlasit tady s Redwizarou...

Divoké kmeny taky beru jako svůj koníček a nikdy jsem nelitoval toho, že jsem jí začal hrát.
Díky ní jsem měl možnost poznát tolik skvělích lidí a za to jí děkuji.
Jinak dávat za premium učet 100 korun měsíčně opravdu moc neni a samotnej učet hru nezvýhodní, pouze zjednodušší, to pak už zaleží na každem, jak moc se chce uklikat...
 

DeletedUser16762

Guest
I když se teď rvou o vedení kmeny se stovkami členů, 50% jich za rok hrát nebude a pro nové hráče Jsou první 2 světy uzavřené.. Za další rok bude další úpadek a odchody hráčů do reálného světa.. A upřímně, koho z vás budou bavit kmeny (když se toho dožijete), a hlavně, kdo z vás bude mít čas na 500-1000 vesnic a finální bitvy o vítězství?? Bude to tu jako v německu, ke konci serveru 50 hráčů ve 3 kmenech se bude řezat ve dne v noci... :D

Ostatně, jak je to na S2 vím, ale mohl by mi sem někdo hodit vygenerovanou mapu S1 Docela by mě zajímalo, jak se to vás vyvíjí?? Omlouvám se, jestli tu už někde nějaká aktuální je, dtačí mě tam odkázat...
Díky moc
 
Nahoru