• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Další volba filtru do dynamických skupin

DeletedUser27267

Guest
Všiml jsem si, že by mohla být jedna částečka dynamických skupin zlepšená. Bylo by fajn aby se dala nastavit volba obsahuje některé ze zmíněných jednotek“ . Za této volby kdyby se v dané vesnici nacházely některé ze zmíněných jednotek by se vesnice nastavila do jedné dané skupiny. Nyní tam jsou pouze volby přesně stanovující jaké jednotky tam mají být aby se mohla vesnice nastavit do dané skupiny.

Takže když chci aby se mi vesnice nastavila do skupiny kterou bych si mohl nastavit do mapy musím nastavit několik skupin každou pro každý typ jednotek jelikož ne vždy jsou ve vesnicích dané jednotky

Například pro využití. Dobiju ves kde bývalý majitel stavěl daný typ armády (například obranu) já si ji označím jako útočnou ves. A aby se mi do mapy nastavila tuta do skupiny atentát. Na mapě byhc hnedle viděl, že tam jsou nežádoucí jednotky
 
Nahoru