• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k nové verzi 7.0

DeletedUser31451

Guest
no a zase jako vždy ty největší výhody pouze pro PŮ :( už mě to fakt štve...hlavně to hromadný přeposílání oznámek aspoň mohli dát pro NE PŮ uživatele...další věc...signalizuje mi to, že jde Útok, ale podporu to signalizuje jenom PŮčkářům...
ještě můžete přidat ocenění nejvíc utracenejch PB a za to bude 1M surek a odcházím ! :bad :bad
Hlavně ten PŮ manažer nebo co to je...prý až 50budov to je skoro jako jeden nepovolenej script...OMG
 

DeletedUser

Guest
Toby mne taky zajimalo, ja bych to ocenil na Vanoce jako darek od Inna
 

DeletedUser

Guest
Myslím, že to bude dřív. Zatím můžete zkusit v Německu svět 67=rychlost 1 a nebo 68= rychlost 1,6 a nebo Beta server.
 

DeletedUser

Guest
někde jsem o tom četl, že to teď bude na .net a potom jak se spustí svět 20 a postupně to půjde všude ;) :)
 

DeletedUser

Guest
no a zase jako vždy ty největší výhody pouze pro PŮ :( už mě to fakt štve...hlavně to hromadný přeposílání oznámek aspoň mohli dát pro NE PŮ uživatele...další věc...signalizuje mi to, že jde Útok, ale podporu to signalizuje jenom PŮčkářům...
ještě můžete přidat ocenění nejvíc utracenejch PB a za to bude 1M surek a odcházím ! :bad :bad
Hlavně ten PŮ manažer nebo co to je...prý až 50budov to je skoro jako jeden nepovolenej script...OMG


To máš pravdu že nejlepší jsou pro PU, ale aspoň něco. A mohli by dávat více soutěží o PU jinak se to docela dá.
 

DeletedUser

Guest
hraju na betě a vypadá to dobře, zvlaste ta upravená grafika
 
Nahoru