• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži Kalendář 2012

DeletedUser32568

Guest
jo to si asi najde, ale on se ptal na to jak to udělat ;) já třeba budu dělat kalendář přímo ořezaný do tvaru co bude třeba :)
 

DeletedUser

Guest
Prosim mohu se zeptat, kde stáhnu už obdělaný věci ke kalendáři, aby prostě nebyla kolem toho bílá vrstva, ale jenom obrázek. Dá se to někde stáhnout nebo si to každý musí udělat sám ;)?

V PS si klikneš na Nástroj mnohoúhelníkové laso. Ořežeš to dokola a buď dáš Vrstva kopírováním nebo Vrstva vyjmutím, pak si vypneš vrstvu, která nemá být viděna a při ukládání dáš Uložit pro web a zařízení jako .png.
 

DeletedUser

Guest
:D myslíš že todle pochopí? :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser32568

Guest
nemusí to ukládat ani jako pro web, to je jenom u animovanejch gifů potřeba jinak ne ;)
 

DeletedUser

Guest
Ano, ale tenhle postup mi přijde na vysvětlení nejjednodušší a nemá moc smysl měřit si tady pindíky.
 

DeletedUser32568

Guest
no jde tam jenom o tři slovíčka takže to nebudeme řešit
 

DeletedUser32568

Guest
už makám na kalendáři hotovej podklad a styl jakým to budu dělat teď ještě dodělám měsíce a jednotlivý texty k tomu a mám první kalendář hotov ;)
 

DeletedUser32568

Guest
několik verzí ale vzhledově budou stejný jenom někdo je zvyklej na kalendář se svátkama, někdo bez, někdo s vyznačenejma víkendama atp.

dneska plánuju dokončit první a pak to sem hodím ;)

možná udělám ještě druhej kalendář a pokud budete hodní tak si dám tu práci a udělám stolní (56listů :D)
 
Nahoru