• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži - "Kde je WALLY?"

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11059
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
sakra, proč je ten magazín takhle udělanej, nechápu.... je tam nejdřív dotazník 1-20 a potom tam sou 4 jména znova tam sou pravidla soutěže a další dotazníky 1-9 ... nechápu.... k čemu je tam těch 9?
 

Deleted User - 18375

Guest
Mohl bych poprosit nějakého moderátora o potvrzení, že téma s mým jménem bylo vytvořeno? Děkuji
 

Deleted User - 18375

Guest
Příště by to mohlo být jen podle fotek :-D Nějak mě nebavilo se pročítat takovými dlouhými texty ...
 

DeletedUser35026

Guest
jesterka

tady zalozim tema a musim cist ten magazin a v nem, ty dotazníky ?
 

DeletedUser

Guest
Prosimvas odpovite mi? k cemu tam je nejdriv tym CZ k tomu jmena a 20 dotazniku,, potom SK 4 jmena a 9 dotazniku?? k cemu je tech 9??
 

DeletedUser11059

Guest
Doztazníky jsou soutěž, ostatní jsou představení zástupců týmu.

EDIT:/

Pokusím se ještě pro všechyn zopakovat jisté věci, které jsou v zadání soutěže.
Magazín je věnován DK týmům CZ a SK.
Jsou tam představeni zástupci týmů a pak tam jsou dotazníky očíslované a nepojmenované žádným nickem. Tyto dotazníky jsou předmětem soutěže. U nich se hádá, kdo je kdo, čili kde je Wally (pohádková postava z kresleného seriálu).
Představení jistých členů týmů, Křeslo pro Hosta a Klebetník jsou jen pomůcky, kde se dá také zjistit po prostudování, kdo je kdo.

EDIT2:/

(čili na CZ straně jsou předmětem soutěže dotazníky 1 - 20, na SK straně dotazníky 1 - 9) .... VŠE OSTATNÍ JSOU POMŮCKY
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 18375

Guest
Těch 9 je pro SK DK ... (tak jsem to pochopil)
 

DeletedUser35026

Guest
waly

nechápu tu soutež:-(( jsou tam otazky a hned odpověd . ted sem našla ve třetí otázce nějaky jmeno :(angelinocz) jestli tohle hledat a kde vubec nevím a z jakyho tymu ten clovek má byt
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru