• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži - Velikonoční vajíčka

DeletedUser34266

Guest
Není nikde napsáno, že je zakázané měnit rozhodnutí...

Myslím si, že Jonik udělal správnou věc. Většina tu vážně nebude okolo 12h takže převaha o zápor času bude v té většině ;)
 

DeletedUser32568

Guest
mě je to jedno já mám čas v oba termíny - jen radši bych vyhrál na jistotu ...
 

DeletedUser34266

Guest
To si seš tak jistý, že vyhraješ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser32568

Guest
ne na 100% ale věřím že se umístím ... a kdyby to bylo ve 12 tak věřím i ve výhru
 

DeletedUser35385

Guest
Jak vidím, začínají se tu projevovat první emoce. Jelikož uznávám, že tu v úterý okolo oběda bude málo lidí (protože většina bude v práci nebo ve škole), čtvrté soutěžní kolo začne až okolo páté šesté hodiny, snad Vám tím trochu pomohu.)


Nieeeeeee:cry takto mam iste ze nevihram lebo kym najdem jedno vajce tak mi to trva 2 hodini a este kym to poskladam na tablete ten obrazok tak mam iste ze nevihram:cry takze vopred vam gratulujem k vyhram :cry ja to mam cez tablet take ze to mam sancu vihrat len na 0,1%:(:(:(:(:cry:cry:cry s timto si mi skazila naladu. :Cry
 

DeletedUser32568

Guest
skazil ale to je jedno ;) to byl asi překlep :) furt nějakou šanci máš :)
 

DeletedUser34266

Guest
ale stejně na čase ti to může být jedno ne...

Jestliže hledáš přes Tablet tak ten čas tam je pomalý i tak....nemáš PC nebo co?
 

DeletedUser35385

Guest
Sathanko mam sancu ale vies aku strasne malu ved kazdy den vy to uz mate najdene a ja sa s tym trapim a adi3ro cez tablet mam blby program takze ani neviem ci ten obrazok poskladam.:( ale aspon vam poprajem stastie ked mne stastie nepraje.:cry no co uz.:dead:dead:dead
 

DeletedUser34266

Guest
alexi,

však soutěží bude ted' hodně ;) Neboj se šance dostaneš jinde :p
 

DeletedUser35385

Guest
Dufam nejaka sa naskytne aj premna no ale v tejto viem ze nezvitazim a ani sa neobsadim. No ale skusit isto skusim. Ale tesim sa na novu sutaz ked daaka bude na blizku.:)
 
Nahoru