• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser11059

Guest
Hmmm ... 100 příspěvků znamená první příspěvek na stránce číslo 11 ... se Ti landoro nedivim, že budete bez jídla (ale pokud Tě mají doma rádi, budou syti Tvou láskou, kterou k nim zachováváš, ačkoliv šmejdíš po fóru DK) :D
 

DeletedUser

Guest
Naštěstí jsou všichni vesničané, takže mají pochopení. Jen...při čísle 1,582, což je množství příspěvků od angelina nemám šanci projít je všechny za dnešek... :D
 

DeletedUser11059

Guest
Já mám ale pocit, že tak to nenajdeš ... to jsou myslim jen nové založené příspěvky ... a tady tohle angelino jen editoval (což by se do počtu nemělo počítat) ---- taky jsem hned jako první, když založil soutěž koukal, zda jsou vidět i editace, ale nejsou.
 

DeletedUser

Guest
Neni videt editace, ani strejda google to nenajde )) to jsme zkoušeli, kdo chce vyhrát musí hledat ))
 

DeletedUser

Guest
Noo...já myslela, že když kliknu na statistiky u angelina v profilu a pak budu procházet jen ta témata, kde přispěl, že se to zjednoduší, ale vy se mi tady snažíte naznačit, že, že v každém tématu ve všech uvedených světech vždy něčím přispěl?????
Tak to nevím pánové...to si pak pravačkou večer nevyčistím ani zuby a celou noc budu ve snech rolovat!!!:rofl
...ještě to nevzdávám ;)
 

DeletedUser11059

Guest
Tak jsem již vytvožil jistý filtr a z 10ti světů mohu na 99,9% říci, že vim 7 z nich, kde obrázek není ... (mám rád slivovici domácí - poznámka autora)
 

DeletedUser

Guest
Noo...já myslela, že když kliknu na statistiky u angelina v profilu a pak budu procházet jen ta témata, kde přispěl, že se to zjednoduší, ale vy se mi tady snažíte naznačit, že, že v každém tématu ve všech uvedených světech vždy něčím přispěl?????
Tak to nevím pánové...to si pak pravačkou večer nevyčistím ani zuby a celou noc budu ve snech rolovat!!!:rofl
...ještě to nevzdávám ;)

není to v mém příspěvku ))) editoval jsem cizí příspěvek ) , kdyby to bylo v mém je to moc jednoduché ))
 

DeletedUser

Guest
není to v mém příspěvku ))) editoval jsem cizí příspěvek ) , kdyby to bylo v mém je to moc jednoduché ))
To mě také hned napadlo, sotva jsem napsala :)

Papasese!! Gratuluji k vytvoření filtru :yes
Mě se mírně přichytla omáčka ke dnu hrnce, takže jsem ho použila rovněž, jen body si budu muset koupit :(
 

DeletedUser11059

Guest
Není k čemu gratulovat ... dal jsem si práci ... prolistoval světy 1-10, všechna vlákna do 100 příspěvků ... a vim prdlajs. Takže pokud jsem neudělal chybu v podobě přehlédnutí nějakého vlákna, jsem slepejš patrónový.

Jinak ... říkala jsi, že budou bez jídla ... tak jen držíš slovo.
 
Nahoru