• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34864

Guest
Jo. Tak nejak jsem to myslel.. Kluci já na vás sejřím.. Nestiham to cist a ani nechci, nebavi me to. Moc se v tom pitvate. Staci napsat jednou a ne to tu tak spamovat. Přečtu si až vyhlášení :king;):hi
 

DeletedUser34582

Guest
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
:D a ja doteraz nechápem čo toto má s touto súťažou :D
Ale inak aj ja Vám niečo k inšpirácii :) Vytvoril som síce iba jednu budovu, keďže to by bolo fakt na brutálne dlho, ale je množstvo a množstvo spôsobov vytvorenia súťažného diela :)
v prílohe je HLavná budovy 3 stupeň z lega :D bohužiaľ len virtual lega keďže lego nemám :/
 

Přílohy

  • Untitled.png
    Untitled.png
    607,4 KB · Zobrazení: 7
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
Vôbec netuším :D To bolo asi hodinka až 2 :D s odpisovaním na FB a tu na forku :D
 

DeletedUser34582

Guest
PRepáč, stále na to zabúdam :) a neviem s tým nič spraviť :/ zistil som, že aj v chrome to ukazuje, ale napr u mňa mi to neukazuje

posunul som príspevok :)
 

DeletedUser36491

Guest
Zdravím,

opravdu chci, aby se zúčastnilo co nejvíce hráčů to půjde, takže Vám chci přiložit ještě něco pro motivaci.
Na Divokých Kmenech International jsou moc pěkné výtvory, více ZDE.
Šance na výhru je opravdu velká, každý z Vás, kdo jste se přihlásil do soutěže se svou prací a splnil podmínky, máte naprosto stejnou šanci postoupit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35385

Guest
Jeeeee niektoré sú naprosto krásne. Napríklad to v običajnej aplikácii na kreslenie. Aspoň niesom najhorší.:cool
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru