• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36491
  • Vytvořeno

DeletedUser36491

Guest
Líbí se vám soutěž?
Máte dotazy?

Diskutujte!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser39622

Guest
Mám dotaz....

...má smysl vůbec něco dělat nebo opět vyhodnotíte jako vítěze hráče, co ani nesplní soutěžní zadání, jen proto, že je očividně váš kámoš? :)
 

DeletedUser30368

Guest
Andysek a kámoš? :rofl...


Osobně se nejspíše nezúčastním, nápady by byly, ale není zdatnost v umění grafickém :)
 

DeletedUser36491

Guest
TheMikke: Určitě můžeš něco zkusit utvořit, ne všichni mají grafické nadání.
DK tým má právo měnit podmínky po dobu soutěže.
Každopádně opravdu zde nijak nepodporujeme kamarády, pro nás jsou si všichni hráči rovni, takže se pletete.

Zelí: Zkus to, určitě se podceňuješ, za zkoušku nic nedáš.
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Mám dotaz....

...má smysl vůbec něco dělat nebo opět vyhodnotíte jako vítěze hráče, co ani nesplní soutěžní zadání, jen proto, že je očividně váš kámoš? :)

Nechápu kde jsi došel k přesvědčení, že by zrovna vítěz předchozí soutěže měl mít nějaké nadstandartní vztahy s DK týmem, nicméně není nic nového, že po vyhodnocení každé soutěže, se podobné hlasy ozývají, ono je totiž vždy jednodušší, hledat chybu u jiného, než objektivně přiznat, že mohl výtvor někoho jiného vzhledově lépe vyhovovat danému účelu.
 

DeletedUser39622

Guest
Aha, takže mi tímto chcete říct, že plakát ve formátu A3 vytvořený z obrázku o rozměrech 300x200px vypadal lépe než ostatní díla? Inu, nebudu se už dále vyjadřovat, to mi stačí :)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
V první řadě se posuzovala celková vizáž a v tom se prostě do vkusu hodnotících nejlépe trefilo vítězné dílo, mohu tě ubezpečit že výsledky byli poměrně těsné, ale všichni být první prostě nemohou.
To že se po každé soutěži objeví něčí názor, že ten či onen byl bodován podle oblíbenosti v týmu není nic nového.
Nechceš mi doufám tvrdit že když byl například v jedné se soutěží oceněn například Shedd že to bylo pro jeho oblíbenost v týmu.:blush (Tímto se zároveň Sheddovi omlouvám za zmínění jeho nicku, ale uznáš sám že jsem musel.)
 

DeletedUser

Guest
TheMikke - Tvoje hodnocení soutěže je silně subjektivní, protože jsi v ní osobně zainteresován. Je jasné, že pokud jsi při práci na plakátu ze sebe vydal to nejlepší, pak je tvé dílo nejlepší a kdo to tak nevidí je nekulturní barbar.
Naproti tomu vyhlášený výsledek je výjádření názoru DK teamu, jejichž hlasy byly sečtený v řádném hlasování.
Takže my jsme nikomu nic nedali hlasovali jsme a hlasování dopadlo tak jak dopadlo. Pokud máš pocit, že někteří z nás nehlasovali podle děl, ale podle nicků, je to tvoje právo, nicméně se občas podívej kolik lidí z DK teamu se na fóru pravidelně objevuje a kolik ani netuší, že nějaký Andýsek vůbec existuje (pokud se s ním nepotkali při řešení ticketů). Někoho nařknou je strašně jednoduché, ale uznat, že někdo nesdílí stejné názory nebo vkus, už je poměrně složitější.:hi
 

DeletedUser37060

Guest
Mám dotaz....

...má smysl vůbec něco dělat nebo opět vyhodnotíte jako vítěze hráče, co ani nesplní soutěžní zadání, jen proto, že je očividně váš kámoš? :)

:yeah:yeah ďalší člen do fanklubu... :)
Príde mi to celkom vtipné, že si niekto niečo také myslí - kamarátstvo, bratríčkovanie a rodinkárstvo v DK týme...
:great Hold nikto nie je dokonalý, ale ver mi, že v A3 plagáte som obrázky o rozmeroch 300x200 pixelov nepoužíval. Ono by sa z toho asi nedala urobiť ani tak jasná mozaika akú som vytvoril...
Chápem ťa, viem aké to je vidieť na prvom mieste niekoho, koho nepovažuješ za seberovného alebo kto ti nie je sympatický. Zúčastnil som sa mnohých súťaží, vyhral som len 2, z toho v jednej som bol 3. z troch... :p A víťazné boli aj diela, ktoré sa mi vôbec, ale vôbec nepáčili. Rešpektujem to a rozhodne si nemyslím že vyhral, pretože je kamarát s niekým v DK týme... :D Povedal by som, že niečo také si môže myslieť len naivný žiarlivec...

A teraz k súťaži:
Ako má taký obrázok vapadať? Má mať nejaké rozmery? (aby sa zas nenašiel niekto, kto by tým argumentoval) Má to byť špeciálny obrázok vlajky alebo stačí len akási farebná vlajka s popisom jej bonusu? :scratch
 

DeletedUser36491

Guest
Andýsek: Na rozměrech nezáleží, je úplně na tobě jakou vlajku uděláš, jestli vlajku, kde popíšeš bonusy nebo vlajku, kde bude nějaká reklama na DK, to je úplně na tobě, hlavně, aby měla spojitost se hrou Divoké Kmeny.
 
Nahoru