• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži

DeletedUser31120

Guest
Zde máte otevřenou volnou diskuzi k aktuální soutěži, diskutujte dle pravidel fóra.

Hodně štěstí při soutěži. :hi
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Chtěl bych se zeptat - když určitý druh speed kola již byl vymyšlen, ale zatím nezrealizován, byť lze třeba dokázat, že již byl navržen nebo se o něm mluvilo (vím minimálně o 3 takových) - a teď by ho navrhnul někdo jiný nebo třeba i ta osoba, která to vymyslela - co se stane? Bude to platné?

(já stejně jestli se vůbec této soutěže účastním nebo nesoutěžně účastním, tak jen s něčím, co vymyslím nově, ale zajímá mě to...)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Jde o to, aby to byl nápad osoby která bude soutěžit, ne okopírovaný nápad někoho jiného, takže pokud máš v záloze nějaký dosud nerealizovaný nápad, neměl by být důvod, proč by ses s ním nemohl soutěže zúčastnit.
Pro jistotu to ještě prokonzultujeme s ostatními moderátory, ale předpokládám že v tom nebude problém.
 

DeletedUser41588

Guest
Chci se zeptat jestli může být i speciální nastavení rozestavěnost vesnice. ?? :D
 

DeletedUser31120

Guest
Pokud chceš, tak k určitému návrhu vypiš i jaké by tento speed nesl bonusy apod. :)

PS: Tato soutěž je pouze o návrhu, ne o rozestavenosti vesnice.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Zatím koukám nic moc, čekal jsem bohatší účast soutěžících s návrhy.
 

DeletedUser40698

Guest
Tak co se týče mě tak jsem speed vyzkoušel až teď před pár dny a mohu jednoznačně říci, že to není pro mě a proto také nemám slušný návrh když jsem to hrál jen 2x a pokaždé jsem chyboval, u prvního speedu jsem se zdržel zbytečně stavbou dílny a katapultů kdy jsem pak po cca 40 minutách hraní zjistil, že obranný bonus u ohnů neexsituje. Na druhém speedu jsem se také v něčem seknul takže zas to samé. Smozřejmě, že ještě bych nějaký nápad měl, ale nevím.
 

DeletedUser41588

Guest
Důležitý dotaz:

Který můj Návrh byl na 2. Místě ?
:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40698

Guest
Kam zmizela ta anketa co tu byla kde si stejně někteří určitě hlasovali sami pro sebe, ne, že by mi to vadilo.:sorry
Navíc když jsem se tu na ni díval tak bylo v ní hlasů po skromnu a teď ani nevím jak to dopadlo.

Pořád se všechno maže a hra nefunguje jak má, takže je to akorát na kopr.
 
Nahoru