• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k verzi 8.0

DeletedUser

Guest
.. nejsem právník, ale nebyla bych si tak jistá.. S účtem ano.. ale s penězi? Když není legální možnost jak je před zástupem schovat(bez použití třetí osoby..)..?

hmm... no - každopádně se tím okruh osob, kterým je možný dát zástup pro hráče, kteří mají pú, výrazně zužuje..(on je trochu rozdíl najít někoho na postrážení nebo rozdání účtu, nebo pustit si ho do kapsy..)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31113

Guest
No mohlo by tam být zvýšení bonusu k hradbám(na max. máte 107% výhody) tam by mohla být v hradbě volba např. za 20000 od každého zvětšení o 20% nebo volitelné o 5% stojí tolik a tolik zaklikl bych o 10 by se to zvýšilo atd.
 

DeletedUser32568

Guest
takže přátelé nejsem si tím 100% jistý, ale myslím, že AngelinoCZ psal v tématu Jaké nové funkce byste rádi viděli ve verzi 8.0? toto :
Náměty pište do vlastního tématu. Napište jak by měla nová funkce vypadat, co by měla umět atd.

Toto téma, kde píšete slouží k debatě o tom, že nám toto konečně tvůrci umožnili :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33834

Guest
Ja by som len zmenil tie podpory aby bolo vidieť kde ide podpora...... ako ked ja utočim tak vidím na mape že ide utok na tu dedinu a tak by som to privital aj na podpory

Inač by som nič nemenil všetko je super

Bylo by dobré, když už pošlu podporu (cca40 hodin) do vlastní vesnice aby šla přesunout do jiné, aniž by se musela vracet na svoji mateřskou vesnici. Mateřská vesnice by jim zůstala tlačítkem poslat zpět, ale mohlo by tam být "přeposlat" Fungovalo by to jen pro vesnice hráče, ne na podpory zasílané pro někoho.

A toto by som tiež zavital :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser27707

Guest
Zde diskutujte o námětech k nové verzi 8.0

Dodržujte pravidla fóra.


bylo by moc fajn, kdyby jste:

1) přidali další útočné stroje nebo armádu, třeba něco jako obří samostříl, který by byl podobně funkcema jako lučišníci
2) přidali paladina do každé vesnice ( aby každá vesnice měla svého paladina nebo rytíře., lepší kordinace útoků)
3) v předchozí verzi jste psali, že mi měla být funkce domobrana, což jsou vojáčci, kteří chrání vesnici, nikde jsem to nezaregistroval
4) zajímavé by bylo, kdyby jste třeba za zlaté mince rozšířili selské dvory. Momentální limit je 24 000 obyvatel, tak třeba to do budoucna
zdvojnádobit.
5) také by bylo fajn, když pošlu na nějakou vesnici šlechtice s vojskem, aby když jí dobudu, nepřicházel o další vojsko a šlechtice, kteří tam šli.
6) kdyby nějaké premiové funkce byli zadarmo, třeba velká mapa, stávají mapa neprémiového účtu je malinká.
7) zvětšit obranu hradeb, třeba za zlaté mince


S pozdravem Xkolja :hi
 

DeletedUser

Guest
Já neříkám, že je to špatný nápad. Ale pokud se s účtem něco stane ( v ZvD), je to tvoje chyba.
Myslim , že už se stalo , že zástupce , který poškodil účet hráči bez jeho svolení , tak dostal ban zástupce. (Myslim , že jsem to už na forku četl někde , že se to stalo )
 

DeletedUser

Guest
Tak dostať ban je síce pekné, ale stratené peniaze ti nikto nevráti ...
 

DeletedUser

Guest
.. no právě tady bych si nebyla moc jistá, že by na to člověk neměl nárok.. Něco jiného je škoda na účtě, kterého nejsme formálně vlastníky(tady opravdu při poškození máme smůlu..) a něco jinýho ztráta finanční(pb).. Vpodstatě mi to připomíná situaci, kdy v hospodě sice můžou vyset cedule jak blázen, že za odložené věci se neručí, ale právně to tak není..
 
Nahoru