• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze ke KM

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser30956

Guest
Ano česko-slovenský, ne slovensko-český :-D Takže by bylo dobrý tam dát češtinu už kvůli malejm dětem, který slovenštině nerozuměj... Třeba tam udělat možnost českej, slovenskej a anglickej verze stránek :pardon
To bě se to mluví, jestli ti to vadí přihlas se do Magazínu a běž jim pomoc. Mě osobně slovenština v DK magazínu vůbec nevadí a trávit hodiny u předělávání stránek či překládání je dle mě zbytečné...:)

Jinak magazín hezkej, jen tak dál! Jen jak už bylo řečeno chtělo by to více informátorů hlavně ze slovenských DK, chudáci tam mají pouze dva informátory..:)
 

DeletedUser19739

Guest
Což podle mě není ale chyba magazínu, nutit hráče aby pomáhali nikdo nemůže:)
 

DeletedUser30368

Guest
Pěkný, ale čekal jsme více :D

Žabko k čemu jsi mne to vyzpovádávala ty? :D
Jinak možná, že bych se tam přihlásil, kvůli světu 24 :) Jsou nějaké podmínky? :D
 

DeletedUser34342

Guest
Zelíčko...ty budeš brzy na řadě :rofl neboj, s Tebou mám speciální plány :p
 

DeletedUser19739

Guest
Miko, už děláme české, slovenské světy... Nedávno sem se přihlásil kvůli zelámu na turecký 12, nechceš ho taky?:DDDD

Zelí, co jsi čekal víc? Mě příde že tam toho je dost, teda až na chybějící světy ale s tím KM nic neudělá:(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru