• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 11

DeletedUser

Guest
co se tam sakrblé muchluješ?
:p

se tam chováš jako význam prvního slova mého nicku
:king

a vzhledem k tomu, že já se tak nechovám, tak mě to dost uráží!
:mad:mad:mad
:rofl:rofl:rofl
 

DeletedUser25984

Guest
No už tam nepolezu.:D

Koukám,že i bez nás se to tam pěkně rozjelo a myslím si,že v dost starých kolejích.:rofl
Myslel jsem,že jsme tam vnesli trochu humoru,ale koukám,že na jejich legraci nemáme.:D:D

Teď otisknu jednu vážnou a hlavně tajnou depeši z našeho fora.
Prosím všechny,aby vše udrželi v tajemství,jelikož tato informace v nesprávných rukách,by mohla celý náš kmen vážně ohrozit!:D

JohnNemo napsal/a:
tak vás tady vítám přátelé.... právě se nacházíme v jádru Titánského kmene.
Zde máme Xedora, to je takový človíček který tzento spolek dal jaksi dohromady, je to celkem srdečný muž se smyslem pro spravedlnost. Jeho velká devíza je že má vždy snahu každému pomoci a ted když mu odjela tchýně tak je to s ním ještě lepší.
Pak zde máme Aragorna, je to takový tichý muž, který se málo baví a přispívá jen občas, ale zato vždy když je něco důležitého. Na první pohled se jeví jako morous, ale to je klam, v poště dokáže být vtipný a i občas udělá i legraci.
Dále tu máme Yume je to taková máma pluku, snaží se nás dirigovat a usměrnovat, ale to na nás neznabohy neplatí. je to takový náš Pravčický. Na oko dělá netikavku a nesnášenlivou, ale přitom si s každým píše.
Zde nám trůní Ivcos, který je takový místní hlas, on komunikuje se světem, protože my toho nejsme schopný. Yume se občas k němu hlásí jako k ochránci, ale všichni víme že ochranu potřebujem spíše my před ní a i Ivco si je toho plkně vědom.
Když trochu popojdeme do pravého křídla toho sídla tak tam uvidíme Davcity, tento Titán nemá lehký život, řekl bych jeden z nejtěžších co znám. Denně se musí potýkat se čtyřma ženskejma a jak víme tento boj je vždy předem prohraný.
Dále tady na nás vykukuje Jjakub alias Mišelín, je to takový náš rozumbrada a občas soukmenovcům posuzuje duševní stav:) Na foru se projevuje celkem kamarádsky, ale zřídka.
No a tady vzadu se straní náš mladý a perpektivní Titán Fruki-li, tento ambiciozní Titoš to jednou dotáhne daleko jen když se, ale bude stranit alkoholu. Také očas bývá neurvalí ke starším kolegum a honí je a předbíhá:)
O kousek dál máme dalšího pána na holení dzajras, tento Titán je též moc nemluvný, zřejmě není zvědavý na spamerské výklady Yume a xedora. Píše jen do "vážných" témat.
Prosím postupujte ve směru šipek k další exemplářům tohoto malého, ale zato pevného kmene.
Tady nám sídlí silná spamerská trojka Juraa, Tuc2 a Arlach, tyhle chlápci nikdy nezavřou pusu a stále jen spamují. Jejich aktivita je příkladná, ale jaksi se straní infikovaných a nakažených kusů, jelikož jsou ukecanější než oni samotný:)
No a právě se blížíme k poslednímu brlohu které nám obývá sir Edmund, je to takový distingovaný pán, který má vybranou mluvu a způsoby. Člověk má někdy pocit že mu v žilách koluje modrá krev a né alkohol jako jiným, že pánové Xedor a Davcity:)))
No tak tady se s váma rozloučím a vyberu od vás penízky za výklad a prohlídku, ještě v našem foajé si můžete zakoupit pár suvenýrů. Obzvlášt zeleninka od Xedora se vyvedla, nebo sádrový Kosmic který se rozčiluje nad svou nemohoucností je také mistrně vyveden, toho vyrobil místní kutil Ivcos:))
 

DeletedUser

Guest
Ježiš marjá další svět:scratch tak to bych se už picnul, tady S11, pak grepolis na betě, a potom asi 4 světy westu, ale ten hraju jen mezi kmeny.:scratch Hrozná makačka:D
 

DeletedUser

Guest
no, koukám tu na to a dost mi unikají nějaké souvislosti...
:D
jsem si aj myslel, že jsem to nepsal já, ale někdo mě hacknul heslo...:rofl
 

DeletedUser24497

Guest
Jak hacknul? Jako ze ti nekdo zjistil heslo nebo ze tady je hacker a nanourava se? To si teda musim davat vetsiho bacha.
 

DeletedUser

Guest
to bylo myšleno jinak, ne vážně, ale jen jsem se v první moment zasekl...
:D
 
Nahoru