• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 11

DeletedUser

Guest
Xédíku myslím to hodně hodně vážně, mám už sbalíno, naložený auto, ještě musím sbalit pejskovi a můžu vyrazit, jsi dnes doma nebo to necháme na víkend :p

Jo jo Nagášku mám to těžký, budu muset něco drastickýho udělat, aby mě ti naši chlapi nepřerostli přes hlavu, to by byla hrůza a děs, jsem prostě jedním slovem chudák :cry

A Nagoušku neboj byly jsme s hafanem u veterináře, má nabroušený zuby i drápy a už se těší až tě pozná :D
 

DeletedUser25984

Guest
Tak takhle to všechno vlastně bylo...
Zboural jsi mi takřka celé impérium,které jsem přes dva roky budoval!A za co to mám?Za tu veškerou dobrotu?
Sebral jsem tě zuboženého z ulice,vyndal ti jehlu z ruky,odkopl od tebe prázdné lahve laciné kořalky,oblékl tě,aby jsi nemusel spát vystlaný zmuchlanejma novinama.Dal Ti střechu nad hlavou,místo promoklého kartonu a nataženého igelitu.Teplé jídlo na talíř,místo zbytků z kontejneru u Čínské restaurace.Dal jsem Ti smysl života.(pro neznalé-práci)
A to mám všechno za svůj vděk??
Navíc s kámošem Chuckem to začíná být o dost horší.Včera dostal poprvé rýmu a a dneska jsem ho přistihl,jak kouká na Hanku Montánu a poslouchá při tom Džustyna Bíbra.
No nic,budu muset k tobě místo Chucka poslat yume,už zase začíná koukat jak vyhládlej kapr.Myslím si,že varianta s Chuckem by byla pro tebe lepší,ale řekl jsi si o to.
Takže se máš na co těšit!!:D:D:D:D



yume,už jsem ti řekl,že jsem jel k Nagymu na měsíc na návštěvu?Jestli mě chceš vidět,tak tam můžeš přijet.:D:D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jááá mám dneska narozky:p:p. Nazdááár Titoši jak se máte? Včera jsem se hezky prdnul tak jsem raději dnes nešel do práce :wacko. Co Yume? Zlobí? no to je jasný ona vždycky zlobí :mocking.
 

DeletedUser

Guest
Náááázdar Nagoušku :D že se taky ozveš, to ti řeknu.. a náhodou já jsem vždycky hodná nevim kdes přišel na to, že zlobím, každej z Titánů ti to potvrdí jestli nechtěj mít peklo :p
 

DeletedUser25984

Guest
A jéje.Nagy měl narozky.To zas bude asi 14 dní nezvěstnej.:D:D:D

No yume já bych...,ale radši nic.:D:D
 

DeletedUser32991

Guest
Čau,starý brachu a pamětníku slavné dobré Tyranicy.:eek:)


Díky za vřelé přijetí, jak se stále máte. Teď šířím jméno TYRANICA i na ********
na světě 20 jsem to musel ukončit s časových a rodinných důvodů(což mě štve , byly jsme dobře rozjetý)
Ale na staré přátele nezapomínám
pozdravuj starou dobrou tlupu a argiho především pomohl mi potom znova se rozjet , ale kvůli nemoci jsem toho musel zanechat

Mějte se bojovně :king:king
 

DeletedUser32991

Guest
na S25 budu zakládat s několika hráči TYRANICA tak kdo by měl ze starých pamětníků zájem hoďte mi na forko příspěvek, abych vás pozval
 
Nahoru