• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 12

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser19256
  • Vytvořeno Vytvořeno
K tomu ne treba vyjadrovani, kecani je o tom aby aby se spamovalo a kecalo o cimkoli, smola toto pochopi
 
No však jo,Ale ne napsat v prvním příspěvku bla,bla,bla není to trochu divné?
 
Aspoň Vás to rozhýbalo :geek

Ale súste kecať o čomkoľvek čo sa tíka SV 12 ;)
 
proc mi nejde nahrat obrazek co podpisu i kdyz ma predepsane rozmery i velikost?
 
Byly zaznamenány následující chyby při odesílání této zprávy:
  1. BB code size value is too big.
toto to tam pise pritom to neni vubec pravda
 
Zpět
Nahoru