• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 13

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DJPeca
  • Vytvořeno Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Bylo by dobré tu mít topic jen tak pro normální pokec světa 13.
Bez otázek, prostě žvanění a drby :)
 
Samozřejmě vše musí být také v souladu s pravidly fora - přirozeně.;)
 
Pro mě stoprocentně, já nic:geek
:angelJinak na 13 se nic neděje??????
 
To se děje, takový tu byl klid na začátku hry, teď už ten klid není, je to čím dál horší :)
 
Jj..... =LP= uz neni a strasne moc se zmenilo....QUE se taky rozdelilo.....takze na s13
ted vladnou pouze 2 celky - *UK* a -FF- ......
 
Zpět
Nahoru