• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 19

  • Zakladatel vlákna DeletedUser29225
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Nn , nepujdu :pardon ... Najdu si místo někde jinade na opačné straně aby ste mi nepřekáželi podle mě založíš dobrej kmen ;) .
 

DeletedUser22472

Guest
dik že mi fandíš :D:D ja bych dal far limit 1 :rofl:rofl:rofl
 

DeletedUser

Guest
Když jsem koukal na mapu světa 9, 14 a 18 tak více hráčů se dává na jihovýchod a severozápad. :rofl:rofl:rofl
 

DeletedUser

Guest
A to nejen tam, jelikož to jsou hráči všeobecně oblíbené strany.)
 

DeletedUser12943

Guest
Nastavení Rychlost hry 1 Rychlost jednotek 1 Demolovat budovy Aktivní Morálka Aktivní Pravidlo selského dvora Neaktivní Základní obrana 20 Fake limit 1% body vesnice Výzkumný systém Zjednodušený výzkum Kostel Aktivní Vojenský tábor Neaktivní Medajle Neaktivní Automaticky stavěné Barbarské vesnice Aktivní (do 1500 bodů) Bonusové vesnice Vylepšené Bonusové vesnice Čas pro přerušení útoku 10 Minuty Čas pro vrácení obchodníka 5 Minuty Noční bonus aktivní od 0:00 do 8:00 Ochrana nováčků pro nově začínají hráče 5 Dny Max. poměr útočník:eek:bránce 20 : 1 pro první 60 dny






Snad to tak nerůstane bylo by to otřesné toto je zatím nastavení S19.
 
Nahoru