• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 19

  • Zakladatel vlákna DeletedUser29225
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Pani, tady aby se clovek bal zautocit :shock

Naopak - utocit na ty nejmensi je "bolestive" hrdinstvi, protoze maji podle jejich bodove velikosti az 70% "moralni" ochrany.

Okolo sebe mam tuny prcků a me ztraty pri utoku na nektere tezce opevnene by pro mne znamenaly obrovske ztraty - Moralka meho vojska 34% pri utoku na 60 b. vesnici (ja mam 2750 b.vesnici). 66% meho vojska sedi na kopci a jen cumi jak 34 % bojuje s obranou 60b vesnice . Proste jatka. Tady je zasadni rozdil proti jine hre, ktere zde nebudu delat reklamu - ´tam se na zadnou moralku vuci slabsimu nehledi a tady bude neustale nejakej potentat predhazovat neco o nerytirstvi :dunno

V teto hre jde jen o jedno - ziskat dalsi vesnici - potazmo neprijit o dalsi vesnicici

Ziskat dalsi vesnici nejen silou lze dosahnout uspechu - staci pero a poradne zarvat :axe Politika je take velice ucinna zbran
[SPOIL]
flourda dne 14.10. v 19:09 hodin
pls neutoč už do mě co sem ty udělal pls neutoč si silnější

sir MilanaliM dne 14.10. v 19:16 hodin
BUDU NA VASE VESNICE UTOCIT BEZ PRESTANI VE DNE V NOCI !
oba hraci obchodnik0000 a flourda vesnice opustili a zalozili si je daleko ode mne, ale byl tu jeste jeden "soused" na ktereho jsem nemel cas resit silou, protoze jsem armadu potreboval mit jinde:
sir MilanaliM dne 14.10. v 20:55 hodin
...vidis ty dve vesnice ?

[coord]513|293[/coord]
[coord]512|293[/coord]

...dopadnes stejne - budu te katovat ve dne vnoci jako ty dva...

mirqo594 dne 14.10. v 21:03 hodin
katuj si co chces...mne je to uz jedno :D vela stastia
a je to - sve sily mohu zkoncentrovat do mist, kde je opravdu potrebuju

[/SPOIL]

to: Zakladatel-*Tomsn*

do osobniho profilu si kazdy muze napsat jakekoliv (v ramci pravidel) zvasty jake chce. Osocovani druheho z toho, ze se ti jeho profil nelibi, protoze mas jiny styl a jinou naladu [SPOIL]a jine IQ :clown[/SPOIL] - tak proste ten profil ignoruj - nikdo te nenuti si ho cist a cucet na nej kdyz je proti tvemu presvedceni, proti tve srsti, proti tvemu stylu - akorat spamujes a pises blaboly cloveku, ktereho tve nazory nezajimaji, ktery si je od tebe nevyzadal - od toho mas svuj osobni profil - tam si tve projevy poves, ale prosim neotravuj ostatni - stejne si kvuli tobe nikdo profil upravovat nebude a akorat ze sebe udelas :clown

Vzmuzte se ! (protoze je vas vic co spamuji postou NEVYZADANE nesmyslne a vami preferovane nazory na profily ostatnich hracu, ktere adresata vubec nezajimaji - anebo pojd sem na verejny chat a ulev si zde v prislusnem vlakne - pokud na to mas odvahu, protoze se do tebe vsichni pusti) :mocking
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ahoj,potřeboval bych vědět jaké rozměry jsou na obrázek Kmenového Erbu..díky
 

DeletedUser

Guest
útok

Zdravím všechny zkušenější hráče než jsem já, chtěl bych se zeptat jak se dá udělat útok o třech vlnách z jedné vesnice do jiné a všechny tři útoky dorazí v jedné vteřině :scratch . Kdyby byl někdo tak hodný(á) a mohl mi odpovědět děkuji Silicat
 

DeletedUser

Guest
my nevalcime - my zijeme v miru - my se mame radi :heart

tento server je pouze pro stavitele a obchodniky :pardon
 
Nahoru