• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 21

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna angelinocz
  • Vytvořeno Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Zde diskutujte o světě 21. Nezapomeňte dodržovat pravidla fóra.


picture.php

 
bravo

po dlouhé době jsem se o víkendu rozhodl zkusit 20 sv, ale dneska vidím, že bude sv.21.. tak to je paráda, jeste to nastaveni.. snad konecne rychlejsi svet by mohl byt:))
 
no kdyz otevirali S20, tak spousta hracu byla nastvana, ze je rychlost 1, a slibovali ze v tom pristim to bude lepsi, ze to nemci nedovolili, takze se docela tesim, jeste aby tam sli kamosi a nebo se dostal do dobreho a aktivniho kmene a jsem spokojen.
 
ví se už kdy tak se to zapne 10:00 - 14:00 je docela širokej pojem
 
Právě proto sedím u Kompu a čekám kdy bude spuštěn :D čeče to se ještě dlouho na čekám :DDD
 
Chtěl bych se zeptat, kdo tam tak asi půjde ze zkušenějších hráčů ??
Docela by mě zajímalo, kdyby jsme založili kmen o 60/70 hráčích ( zkušených ! )
a začli je drancovat :o)
Pár hráčů už jsem kontaktoval z s10 a souhlasí, na s9 se ještě neozvali, tak čekám..
Pokud by tedy někdo měl zájem tak směr ---> SEVEROZÁPAD a najdete mně pod jménem DXgeneration
 
Zpět
Nahoru