• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 23

DeletedUser34582

Guest
Ďakujem :) možno si budu pamätať :) teda aspoň pracar :) aj keď si náhodou v kontakte s dbnet..om...tak aj jeho :D ale tak s ním asi nie :D
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Oběma už jsem napsala osobní zprávu, s dbnetem v kontaktu nejsem ten na sv.23 tuším zbarbařel.
 

DeletedUser34582

Guest
Jaj tak ako ja :) škoda :) Ale ďakujem :) tuším ale že ani pracar tam už nehrá nie ? nenechal Vám vesky ? :)
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Na světě 23 pracar nezbarbařil, má tu 18 vesnic, ale zprávu ode mě si ještě nepřečetl. Buď tam má zástup nebo ještě slaví nebo na jeho účtu hraje někdo jiný.
Pracara znám už ze sv.15, kde jsem s ním hodně spolupracovala, měli jsme vesnice blízko sebe a on v případě potřeby mi vždy vypomohl s obranou, kterou jsem na K33 dost často potřebovala. Pokud by byl na účtu, tak by si ode mě OS určitě přečetl.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser34582

Guest
NO čo som tam ešte bol pozrieť tak viem, že mi napísal po tom čo som odpísal som dostal odpoveď, že pracar tam už nehrá a že vesnice prenecháva :)
 

DeletedUser

Guest
Drektu čau ,pracar tě zdraví:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
v poho,omlouvám se ,že to tak dopadlo ,ale UWH na mně udělálo podraz,jinak jsem rád ,že sis na mně vzpoměl,vážim si toho:))
 

DeletedUser34582

Guest
Nemáš sa čo ospravedlňovať :) To skôr ja, ale bohužiaľ kvôli škole som nemal dostatok času sa tomu venovať tak ako to chcelo :(
To je to najmenej :)
 
Nahoru