• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze velmocí světa 29

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30368
  • Vytvořeno

DeletedUser34582

Guest
Vědmo Ty ich len pekne krásne pošli tu na forko pokecať :D

Inak predbežne to ide na 55 ľudí v kmeni :)

1,5 rychlosť...vojsko sa mi vidi 1 :)
 

Cleana

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Už se stalo,ale z náš to i normálně v kmenovém foru je problém některé donutit ,aby je aspoň četli,lenoši jedni:(jen když jim jde o život tak najednou jej objeví!Na začátku hry to byla jedna z podmínek ,aktivita na foru,ale ted to vadí i vůdcům:king , když se tam moc plká ,že jim furt svítí okýnka a oni nemohou vládnout:D
 

DeletedUser34582

Guest
Ďakujem :D ja osobne som vždy čakal až sa rosvieti :D :D

ale tu aktibitu poznám :D :D klasika :D všetko sú to flákači :D ale pri prvom útoku..... rýchlo rýchlo ide útok 24 hodin cesty ale ide :D
 

DeletedUser30368

Guest
Je to všude stejné. Já jako vůdce jsem si nikdy na vysokou aktivitu na fóru nestěžoval, důležité věci četli všichni a kdo chtěl přispívat, tak přispíval. (myšleno zábava atd.)

Drekte zatím vymysli název, pro naší misi :pardon
 

DeletedUser34582

Guest
Hej :D zelíčko si na forku komunikoval sám zo sebou :D :D

Tak to ešte netuším :D
 

DeletedUser30368

Guest
Ne, drekte to se mýlíš :). Jen přemýšlej na nějaký přijdeš.
 

DeletedUser34582

Guest
Nie asi nie...im stačí, že to využijú na FB a viac sa nestarajú....nedávno som v TV sledoval, že ľudia už čím ďalej tým viac dávajú prednosť inej komunikacii ako osobne...a napr. v školách všetci slúchatka do uší a nezáujem...ako my ubčas tiež...ale keď kamarát ťukne..tak automaticky idu dole :)
 

DeletedUser34317

Guest
Ježiši zelí moderátor, tak to tu jsem naposledy :D
Ale budou mi chybět ty smajlové, na sk jsou ošklivý :D
 
Nahoru