• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze velmocí světa 29

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30368
  • Vytvořeno

DeletedUser33450

Guest
ja mám radšej česnek :p :D
A sakra,tak mám po ptákoch.:(Jelikož často o sobě povídám,že su jak úúúúpír.:scratch:shock:mocking
Tož,ale,když už tam budeš,tak s tím česnekem mosíme neco udělat!! :DKdyž budu pouze špehýrkou nakukovat,že s ním nebudeš kolem mávat?:( At neděláš česnekové zony a aroma,no,at k Tobě možu chodit do vesky sem myslela,víš?:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34317

Guest
Caardo je dobrý týpek, nejdřív zruší můj Achtung, Tiger! a pak Varjagy :D
 

DeletedUser33450

Guest
zruší můj Achtung, Tiger! a pak Varjagy
:)To asi nebudou kříženci, třebas husokačena?:mockingNu to víš,myslím na jídlo.;):)
Ale stejně to budou divní týpci.;):)
No asi to ogar umí.:)
Bůchni ho do ramene,že mu to jde a schovaj si je do špajzu,no,přece si je nenecháš rušit?!!!!:)))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser37060

Guest
A sakra,tak mám po ptákoch.:(Jelikož často o sobě povídám,že su jak úúúúpír.:scratch:shock:mocking
Tož,ale,když už tam budeš,tak s tím česnekem mosíme neco udělat!! :DKdyž budu pouze špehýrkou nakukovat,že s ním nebudeš kolem mávat?:( At neděláš česnekové zony a aroma,no,at k Tobě možu chodit do vesky sem myslela,víš?:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Chodiť rozhodne môžeš :) Ale návštevné hodiny sú len od polnoci do 8 do rána (kôli deťom) :D
 

DeletedUser34317

Guest
Já až se jednou možná dokopu k restartování mé kariéry, tak mu to dám sežrat :D
 

DeletedUser33450

Guest
Tím,že budeš útočit hlavně v noci?.)))
[SPOIL]No víš,nemůžem být vždy vítězové.Zřejmě jsi mladý a říkáš si,kurna já mu dám!Ale cílem není vítězit,cíl je i hrát,užívej si to
a pokud začínáš být pod tlakem a naskakují Ti útoky,tak nezkoušej být rozhozený,o to jim totiž jde,nenech se nachytat.
Koukni jim na profil v mezi čase,pokud je tam nějaký sebestředný týpek tak si řekni,to jistě Tobě uhýbat nebudu!
Pokud holka a dospělá nebo v Tvém věku,tak si řekni a jejda kočka,no uvidíme holčičko s čím jdeš? A prostě si to žertem okořen,at Tě baví ty útoky odpálkovat.A pokud některý nevyjde?Tak si řekni,no co,nejsme holt dokonalí a štěstí nám nepřálo.Pokud by tě úplně rozebírali?Tak si to zdůvodni,byli rychlejší a šlapalo jim to,jinde Ti to půjde líp,nenatrefíš na takové borce a pokud nemáš štěstí ani na jednom světě?Tak si řekni,no,tak budu mít štěstí v lásce!Ono jednou ho bude mít každý,jen čekáme až to přijde.[/SPOIL]
 

DeletedUser37060

Guest
absolútne nesúhlasím. Práve pri tých útokoch si treba trhať vlasy a všetkým dávať najavo čo si myslím! :D
a nešetriš ostrými slovami... :D
 

DeletedUser33450

Guest
Takže se má na ně jít zvostra? [SPOIL]Jako na způsob-Ty holomku,Ty si troufáš,prostrčím Ti kebulu přes zed a to budu ještě moc milá !!A jak to na mě zkusíš po druhé,tak jdu na kleštičky na nehty a nejen,že se budeš bát o své nenechavé prstíky,ale budeš sakra litovat,kam ses to octl,protože si tě tu nechám na domácí práce a líbit se Ti vůbec nebudou!!:axe
Tak jsem s nimi měla vést debatu?To mi radíš? A nebude jich má pošta motivovat,at se jim útočí líp?Pazgřivcom?!:mocking;) A chceš vidět ten chlachot,až použiju na týpka ostré slovo,vhodné na ban? Vždyt bych rozesmála nejen svůj kmen,ale při zmínce ogarom na skypu by mě litovali i bývalí spoluhráči,jenže co když by ho chudáka chtěli zbít? Tak radši se jdu do sebe,nadávat mu jako reakce nebudu,at chudák nepřijde k úrazu.
No moment,tam bylo trhat si vlasy.Su já blbá,abych si trhala vlasy?!Jim klidně!Ale sobě?Su ráda,že je mám po lopatky a budu sa škubat,jak husa,ne?!To ani omylem!Takový útočník sa nenarodil,abych si svoje vlásky takto kántřit nechala!!!
A ještě ps.
Chodiť rozhodne môžeš
smile.gif
Ale návštevné hodiny sú len od polnoci do 8 do rána (kôli deťom)
Tak zajímavě útočit neumím,aby je to zaujalo a zároven vzbudilo a cůrali sa po nocích s nevinným úsměvem na rtech na čurání a pití.:((To bych u tych útoků musela i plivat ohen a chrčet, jak drak.Já vím,že se snažíme děti zaujmout,ale v noci,at to jen spí!!!!:DDDDDDDDDDDDDDDDDD[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru